English Estonian

CSK teras

CSK AS „CSK Steel” tegeleb teraskonstruktsioonide projekteerimise ja tootmisega. Oleme spetsialiseerunud ka kergterasest raamitüüpi konstruktsioonide tootmisele, mille tugede külge on moodustatud lips, mis vähendab oluliselt hoone vundamendi suurust, vähendab kulusid ja lühendab hoone ehitusperioodi tähtaegu, võimaldades hoone varem kasutusse anda.

Meie insenerid kasutavad kaasaegset CAD/ CAM tarkvara kolmemõõtmeliste ehituskonstruktsioonide mudelite, projekteerimise ja automatiseeritud detailide arvutamiseks, mis tagab arvutuste teostamise vastavalt erinevate ehitusnormide nõuetele.

Hoonete projekteerimisel moodustavad konstruktorid kolmemõõtmelise mudeli, mis on visuaalselt väga demonstratiivne, välistab vead ja vähendab projekteerimisaega, et tagada koordineerimisetapis kiirem teabevahetus.
Oma töö käigus kasutame nüüdisaegset poolautomaatset keevitusseadet, mis tagab kõrge tootlikkuse ja valmistamiskvaliteedi, mille tulemusel saavutatakse ressursside kokkuhoid ja madalamad hinnad igasuguste konstruktsioonide jaoks.

Protsess

Konstruktsioonide staatilised arvutused

CSK CSK Steelil on oma projekteerimisosakond, kus töötavad kvalifitseeritud insenerid ning uusim arvutus- ja projekteerimistarkvara. See annab meile võimaluse konstruktsioone maksimaalselt optimeerida ja võimaldab meil olla paindlikum, järgides klientide soove, kohalikke norme ja eurokoodeksit.
Arvutustes võetakse arvesse:
Tuulekoormus
Lumekoormus
Katuse tühi koormus
Seadmete koormus jne.

Tootmine

CSK CSK Steel kasutab tootmisprotsessis kaasaegseid, kaasaegseid ja tõhusaid metallitöötlemismasinaid. Ettevõtte tehases võivad puurimis- ja saagimismasinad mahutada isegi üle HE1000B (ES Standard) kõrgemad talad, mis on puuritud ja saetud täispikkuses.
Meie Lätis asuvas tootmisüksuses, mille üldpind on 12 500 m2, keskendutakse toodete kõrgele kvaliteedile ja töötajate äärmiselt kõrgele tööviljakusele.
Meie tootmisprotsessis pööratakse suurt tähelepanu materjalide tarnimisele ja märgistamisele, et tagada optimaalne tootmisvoog, kõrge tootmistõhusus ja välistada vigade oht.

Kvaliteedi kontroll

CSK AS -il "CSK Steel" on sisemine kvaliteedikontroll, sealhulgas kontrolliskeem.
See kontrolliskeem näeb ette pideva tootmiskontrolli materjali ostmisest kuni valmistoodete tehasest kättesaamiseni.
Kontrollime ostetud materjali vastavalt kliendi nõuetele, et olla kindel, et materjalid vastavad Euroopa standarditele. Ostja soovil saame kontrollida ostetud materjali vastavust sertifikaadile; seda tööd teevad sõltumatud eksperdid.
Tootmisprotsessis teostame kvaliteedikontrolli, mis hõlmab iga detaili kontrollimist, et tagada vastavus disaineri väljatöötatud tehnoloogilisele protsessile ja tootmisel antud joonistele.
Samuti kontrollime värvimisprotsessi. Selle protsessi käigus kontrollime värvitootmisettevõtte iga individuaalse tellimuse jaoks seatud tehnoloogilise protsessi täitmist. Edasises protsessis kontrollime, kas meie tooted lahkuvad ettevõttest täielikult komplekteerituna ja koos kõigi vastavate dokumentidega.

Püstitamine

CSK CSK Steel toodete kõrge kvaliteet ei peatu tootmisel. See jätkub ka püstitamisprotsessis, tagades suure täpsuse ja vastavuse kõikidele kehtivatele eeskirjadele.
Meie püstitusmeeskonnal on nii kogemusi kui ka professionaalseid oskusi, mis on vajalikud metallkonstruktsioonide kõrgeima kvaliteediga püstitamiseks.
Püstitusmeeskonna kvalitatiivne töö tähendab ka seda, et tööd tehakse kokkulepitud ajal ja täielikult austades teisi projektiga seotud spetsialiste.

Kontakt

Märkige päringus: hoone tüüp, pikkus, laius, kõrgus, asukoht..

ADDRESS

Tallinn
Betooni tn 14 - 6, 13816

Lisa faile...