English Estonian

INGURI ® 125/87 JA 150/100 STEEL GUTTER SYSTEMS

Nõuetekohase vihmaveerennide süsteemi kasutamine võimaldab tõhusalt vett katuselt ära juhtida, mis on selle vastupidavuse ja funktsionaalsuse jaoks ülioluline. See kaitseb ka hoone fassaadi niiskuskahjustuste eest.


INGURI ® 125/87 ja 150/100 süsteemid on terviklikud vihmaveerennide süsteemid, mis on valmistatud kõrgeima kvaliteediga orgaanilisest kaetud terasest või Aluzinci metallkattest. Kõik süsteemi komponendid on konstrueeritud viisil, mis tagab süsteemi õige paigaldamise ning hõlpsa ja kiire kokkupaneku. Vihmaveerennide kuju ja sügavus tagavad tõhusa äravoolu ka tugeva ja pikaajalise vihmasaju ajal.INGURI ® vihmaveetorude tootmiseks vajalike materjalide tarnijateks on hea mainega terasetööstusettevõtted, kes tarnivad vihmaveerennide tootmise sisendmaterjaliks kõrgeima kvaliteediga terast Aluzinci, galvaniseeritud ja kaetud lehtede kujul.Lähtematerjalide tarnija hoolikas valimine mõjutab oluliselt toodete kvaliteeti ja vastupidavust. Seda väljendatakse korrosioonikindluse ja värvuse muutusega. Seetõttu on INGURI ® vihmaveesüsteemidele pikaajaline garantii.

Vihmaveerennid

INGURI ® vihmaveerennide süsteemi kuju on spetsiaalselt loodud vihmavee ärajuhtimise kõrge efektiivsuse tagamiseks. Sellel on suur sügavus ja nõuetekohane profileerimine, et tõhusalt koguda vett katuse nõlvalt isegi tugeva vihmasaju ajal ilma ülevooluohuta. Valmistame vihmaveetorusid standardpikkustes 4 m ja 3 m. Muud pikkused on saadaval eritellimusel.

Väline ja sisenurk

Nurgad pakuvad vihmaveerennide esteetilist ja funktsionaalset ühendamist hoone nurkades. Meie pakkumine sisaldab nii väliseid kui ka sisemisi nurki standardnurgaga 90 °, samuti versioone nurgaga 135 °.

Vihmaveetorude vedamine

Vihmaveerennide painutamine Element, mis võimaldab vihmaveerennide täiendavat kinnitamist katusekonstruktsiooni külge. See hoiab ära vihmaveerennide deformeerumise või rebenemise suurte raskuste tõttu, näiteks katuselt libisevate lumehunnikute tagajärjel.

Nurgakate

Kate hoiab ära vee ülevoolu nurga taga. See on oluline eriti siis, kui see on paigaldatud sisenurka, mis võtab korvkattest vihmaveekogudesse suures koguses vett. Sellel on ka dekoratiivne roll.

Vihmaveerennide kate

Element, mida kasutatakse vihmaveerennide otste sulgemiseks. Pakutav pistik on suure sügavusega ja lisaks varustatud tihendiga.

Vihmaveerennide liitmik

Vihmaveerennide või nurgaga vihmaveerennide üksikud sektsioonid on ühendatud selleks mõeldud pistiku abil. INGURI ® süsteemid on varustatud klambripistikutega (riivmehhanism), mis tagavad tugeva ja vastupidava ühendamise kiire ja lihtsa monteerimisega. Pistikuühenduse tavapärane paigaldamine tihendiga tagab ühenduse tihendamise ja muust süsteemi osast samade värvitoonidega lehtmetallist elemendi valmistamine tagab kõrge esteetika. Standardvarustuses on pistik varustatud stabilisaatoriga, mis lisaks jäigaks ühenduse.

Vihmaveerennide väljavool

Väljavool võtab vett vihmaveerennidest ja suunab selle kanalisatsiooni. Selle elemendi disain ja õige paigaldamine mõjutab suuresti kogu drenaažisüsteemi funktsionaalsust. INGURI ® vihmaveerennide väljavool sobib teiste elementidega väga hästi, mis tagab tiheda ja kindla paigalduse.

Tühjendage toru küünarnukk

Allapoole suunatud küünarnukk võimaldab vihmaveerennide süsteemi profileerida katusekatte ja fassaadi kuju järgi. Pakutav toode on painutatud 63 ° nurga all.

Downpipe

INGURI®-süsteemide alumise toru läbimõõt on fi = 87 mm ja fi = 100 mm ning standardpikkus on 3 m ja 1 m. Nad tühjendavad vett fassaadist alla. Fassaadi kinnitamiseks kasutatakse selleks spetsiaalseid klambreid, et tagada hoone seinast piisav kaugus.

Redaktsioon

See element peatub ja võimaldab eemaldada veega koos vihmaveetorude süsteemi sisenevad lisandid, nagu lehed, suled, väikesed oksad. See aitab säilitada süsteemi patentsust ja sellest tulenevalt ka selle täielikku funktsionaalsust.

Tee

Kui on vaja vett kahest äravoolutorust ühele tila juurde voolata, tuleks kasutada tee. Meie toode võimaldab teil parandada ka kinnitatud toru kaldenurka, mis hõlbustab ja kiirendab paigaldamist.

tila

Vihmaveerennide süsteemi lähteelement on tila, mis tühjendab torust vett. Pakutava toote nurk on 63 °.

Muff

Drenaažitorud on ühendatud muhvi abil. Selle elemendi hoolikas täitmine tähendab, et ühenduspunktis pole lekke ohtu.

Toruklamber / tüüblikinnitus

Meie pakkumine sisaldab kahte tüüpi klambreid: millel on kinnitusavad igat tüüpi kinnitamiseks ja mis on varustatud spetsiaalse haamriga kinnitusklambriga, mida on standardselt saadaval neljas pikkuses: 80, 120, 160 ja 200 mm.

Tüübliklambrid

Pakume klambrite tüüblit neljas pikkuses: 120, 160, 200 ja 250 mm.

Vihmaveerennide konksud

Vihmaveerennide konksud on vihmaveerennide süsteemi väga oluline element. Nende kvaliteet ja vastupidavus määravad süsteemi vastupidavuse ja selle õige toimimise. Meie pakkumine koosneb kahte tüüpi konksudest mitmes pikkuses variandis, mis võimaldab teil valida optimaalseima lahenduse katusekatte tüübile ja katusekonstruktsioonile. Üle sarikakonksu versioonides 70, 160, 210, 300, konksukonks.


Katted ja värvid

Aluzinc INGURI [AZ 185]

See on terasplekk, mis on mõlemalt poolt kaetud alumiiniumi- ja tsingisulamiga, kuumtöötlemisel sarnase protsessiga. Tänu sellele vastab see kõige rangematele lehtmetallide vastupidavuse nõuetele atmosfääri korrosioonile ja korrosioonile niiskes keskkonnas. Samuti on sellel kaitsev polümeerkate Easyfilm ® , mis kaitseb ka rullides oleva terase servi ja suurendab pinna esteetikat.

ALUZINC

INGURI®

INGURI ® vihmaveerennid on valmistatud kuumtsingitud laengul valmistatud lehtmetallist, mis pärast keemilist puhastamist ja passiveerimist on mitmekihiline korrosioonivastaste kihtide ja dekoratiivse orgaanilise kattega. Lehe paksus on 0,6 mm, orgaaniline kiht on materjal, millel on väga suur vastupidavus atmosfääri mõjudele ja mehaanilistele kahjustustele ning päikesekiirgusele (UV), mis põhjustab värvikaotust. INGURI ® süsteemid on valmistatud ka Aluzinc 185 lehtedest koos täiendava kahepoolse kattega. Easyfilm ® polümeer .

VALGE

ŠOKOLAADIPRUUN

TELLISKIVI

TUMEPRUUN

MUST

GRAFIIT

KIRSS

TOOTE GALERII