English Estonian

Äripinnad

Äripindade põrandakatte peamine nõue on madal hooldusvajadus ja põranda vastupidavus. Nende renoveerimisel mängivad enamasti rolli aeg ja fikseeritud eelarve.

Üheks tüüpiliseks näiteks on kaasaegsed avatud kontoriruumid, kus on oluline kiire ja lihtne renoveerimine. PVC-plaate saab lihtsalt kohandada vastavalt vajaduste muutustele ja vähendavad seega ümberkorralduskulusid ning võimaldavad disaini ja renoveerimise suuremat paindlikkust. Selleks, et töötajad tunneksid end töökohal hästi, tuleb luua harmooniline keskkond. Mugav ja stiilne põrand on siinkohal kindlasti abiks.

Koridorides ja avariiväljapääsude juures soovitame juhul kui teie ruumides on pigem vähem liikumist Fortelock Light tootesarja, ja rohkema liikumise korral Fortelock Industry sarja. Kvaliteetne, vastupidav ja libisemiskindel põrand on Fortelock tootesarjaga garanteeritud.

Äripindade jaoks on soovitatav kasutada Fortelock Light sarja keskmistele ja Fortelock Industry sarja suurtele raskustele. See tagab teile maksimaalse mugavuse ja vastupidava põranda pikaks ajaks.

Kas sa teadsid?

Kontori sisekujunduse värvid mõjutavad ja üllatavad kliente ja teisi külastajaid. Värvid aitavad alateadlikult kaasa positiivsele või negatiivsele esmamuljele. Väidetavalt aitavad sinise ja rohelise varjundid kaasa rahulikule õhkkonnale. Liiga palju punast värvi võib esile kutsuda agressiivsust ja konflikte. Apelsini- ja virsikutoonides värvipalett parandab sotsiaalset õhkkonda. Kuid ole ettevaatlik, liiga palju kollast võib mõnedel inimestel põhjustada stressi ja ärevust.

PVC-põrandaplaatide eelised