English Estonian

Restoranine põrandad

Restoranipõrand ei peaks mitte ainult olema interjööriga kooskõlas ja kliendi silmale meeldiv, vaid ka vastupidav ning kiiresti ja kergesti puhastatav. Fortelock Decor plaadid on loodud ruumidesse, kuhu inimesed tulevad lõõgastuma ja hubasesse keskkonda aega veetma.

Fortelocki plaadid sobivad suurepäraselt nii klassikalise kui ka moodsa sisekujundusega. Fortelock põrandaplaadid ei muutu niiskeks, on vastupidavad hõõrdumisele ja löökidele ning on libisemiskindlad.

Toiduainete hoiustamisruumides on õigesti valitud põrand hädavajalik. See peab vastama tervisenõuetele, olema libisemisvastane, vastupidav ja kohandatud intensiivseks kasutamiseks. Vinüülplaadid vastavad nendele nõuetele ning on ka antistaatilised ja aeglustavad tule levikut, mis suurendavad märkimisväärselt ohutust.

Meie disain

Fortelock Decor plaatide disain on silmale meeldiv ja on vastupidav igapäevasele intensiivsele kasutamisele. Erinevad värvivalikud ja paigaldamise lihtsus võimaldavad teil luua ainulaadse disaini. Põrand ei vaja kogu eluea jooksul poleerimist ega vahatamist.

PVC-põrandaplaatide eelised