Logo

img Haldame ja ehitame võimaluste rohket keskkonda kus kohtuvad tootjad, arhitektid, insenerid, ehitajad ja kas või farmerid.
Arendame puhtalt eesti keelset keskkonda, mille kaudu saavad infot projekteerijad ja arhitektid, tellida tooteid ehitajad ja hoonete tellijad.
Hoiame kataloogid, tehnilise info ja muud vajalikud dokumendid arusaadavad ja eesti keeles.
Jagame inspiratsiooni, ideid, lahendusi ja tehnilist tuge arhitektidele ning projekteerijatele.
Oleme väravaks Ehitus- ja paigaldusettevõtetele uutele ja valikurohkele toodetele, toome teieni tehaseid ja tootjaid keda meie turgudel veel liikumas ei ole. Me tagame tõhusad lahendused ehituses ja teie projektide edukad täitmised.
Kaardistame teie ideed ja vajadused, töötame koos arhitektide ja inseneridega alates idee tasandist. Anname ideid ja lahendusi uute inspiratsioonide ja arhitektuursete lahendustega. Lööme kaasa hoonete funktsionaalsuse loomisel.
Pakume hoonete omanikele teadmisi, inspiratsiooni ja valikuvõimalusi.
img Loome algsed kuvandid teie mõtetest kuni vajadusel 3D modelleerimiseni. Suudame anda hoone elementide eeldatava kulu kuni viimse detailini. Aitame luua lahendusi ja nägemusi mida teistel ei ole.
Projekteerime teraskonstruktsioonid ja muud vaja minevad lahendused millega saate alustada oma hoonete ja nägemuse ellu viimist.
Toome teieni järgneva 2 aasta jooksul 50 uut tehas ja nende tooteid mis võimaldavad avardada rohkelt loome võimalusi ja uusi arhitektuurseid lahendusi.
Tarnime teile soovi korral põhihoone elemendid kuni viimse kruvi ja tihendini platsile.
Koostame igale hoonele sobivad sõlmelahendused ja hoiame kaasaegsel kursil nii tellijaid kui ka konstruktoreid.
img Meiega võidad ideedes, lahendustes, ajas ja komplektsetes tarnetes.
Meil on suurim valik ideede ellu viimiseks.
Vajadusel aitame ka ehituse ja paigaldusega.
Oleme otsene värav tehasega, puuduvad vahendajad ja tagame just teile vaja minevad tooted ja lahendused.
Meie toodete sarja kuuluvad väga suur valik paneele, katusekatteid, teraselemendid, viilhallid, plekitööde tootmine, uksed, aknad, väravad ja väga palju teisi ja innovatiivseid tooteid.
Võta meiega julgelt ühendust ja me aitame teil alustada.


KONTAKT


ADDRESS

Tallinn
Betooni tn 14 - 6, 13816

Lisa faile...