English Estonian

Kandevprofiilid

Kandevprofiilid

Kandevprofiilid

Kõrgete ribidega profiilid on konstruktsioonielemendid ja nende kõrge tugevuse tõttu kasutatakse neid katustel, millel on suur laius.

Ettevõtte tootepakkumine sisaldab trapetsikujulisi lehti:

Kõrge tugevuse parameetrid võimaldavad neid kasutada suurte tööstus- ja kaubandusrajatiste ehitamisel. Neid lehti saab kasutada kandvates konstruktsioonides, millel on suured laiused, ja lagede jaoks. Trapetsprofiilide tugevust mõjutavad oluliselt mitte ainult reljeefkõrgus, kasutatud lehe paksus, vaid ka tugede vahekaugus, mis tuleks kavandis üksikasjalikult täpsustada. Trapetsikujuliste lehtede kujundamisel ja monteerimisel on abiks meie ettevõtte väljatöötatud koormalauad ja monteerimisjuhised.

Trapetsprofiilide jaoks välja töötatud lubatud kandevõime tabelid hõlbustavad projekteerimist, kuna välditakse keeruka kujuga õhukeseinaliste toodete tõhusate geomeetriliste omaduste aeganõudvat arvutamist.

Projekteerimistöö kiirendamiseks on meie ettevõte välja töötanud ka arvutiprogrammi, mis võimaldab teil kiiresti valida sobiva trapetsikujulise leheprofiili ja selle paksuse, pakkudes projekteerimiskoormust, iseloomulikku koormust, siruulatust, siru paigutust, läbipainde kriteeriumi ja tuge laius.

Trapetsikujulised lehed on valmistatud vastavalt standardile PN-EN 1090-4 ja tähistatud CE-märgisega.

Tutvuge meie valikuga

Kandevprofiil T50P

Kandevprofiil T55P

Kandevprofiil T60P

Kandevprofiil T84

Kandevprofiil T94

Kandevprofiil T92P

Kandevprofiil T130

Kandevprofiil T135

Kandevprofiil T135P

Kandevprofiil T150

Kandevprofiil T155

Kandevprofiil T160

Kandevprofiil T200

Meie kontakt

ADDRESS

Tallinn
Betooni tn 14 - 6, 13816

Lisa faile...