English Estonian

Trapetsprofiilid

Trapetsprofiilid

Trapetsprofiilid

Trapetsprofiilid

Trapetsprofiilid

Trapetsikujulised lehed on ökonoomne materjal katuste ja fassaadide katmiseks. Lai valik profiile - alates 6 mm kuni 200 mm - ja lehtmetalli tüübid (tsingitud, kaetud) võimaldavad mitmesuguseid rakendusi nii katustel ja fassaadidel, väravatel ja aedadel kui ka kandekonstruktsioonidel individuaal- ja tööstusstruktuurides .

Madala profiiliga trapetsikujulist plekki saab kasutada ühepereelamute, garaažide ja väikeste ärirajatiste fassaadipindade (T6 - T60) ja katusepindade (T14 - T60) katmiseks. Teisest küljest kasutatakse kõrgemate profiilide tugevuse tõttu suurte katusekatete ja kandekonstruktsioonidega katustel. Kõrgusega T50 - T200 profiile kasutatakse suurte tööstus-, äri- ja teenindusrajatiste ehitamisel. Kõrgeimat (T135 - T200) kasutatakse suure kandevõimega kandekonstruktsioonides (suure pinnaga isoleeritud lamekatused) ja lagede jaoks.

Trapetsikujulisi lehti iseloomustab vastupidavus, struktuuri jäikus ja kasutamise ökonoomsus.

Rakendus

Trapetsikujulised lehed on valmistatud tsingitud, alutsinkist ja kaetud terasest või kaetud alumiiniumist (lehe paksused 0,50 kuni 1,50 mm).

Trapetsprofiili kasutava objekti akustiliste omaduste parandamiseks on võimalik neid perforeerida. Lisatud ristlõiked näitavad profiili perforeerimise soovitusi.

Trapetsikujulised lehed on valmistatud vastavalt standardile PN-EN 14782: 2008 ja tähistatud CE-märgisega.

Tutvuge meie valikuga

Fassadiprofiil T6

Fassadiprofiil T7P

Fassadiprofiil T8

Fassadiprofiil T14

Fassadiprofiil T18 TSINK

Fassadiprofiil T18DR

Fassadiprofiil T18

Fassadiprofiil T20

Fassadiprofiil T35E

Fassadiprofiil T35EL

Fassadiprofiil T40

Fassadiprofiil T45

Fassadiprofiil T45P

Fassadiprofiil T50P

Fassadiprofiil T55P

Fassadiprofiil T60P

Meie kontakt

ADDRESS

Tallinn
Betooni tn 14 - 6, 13816

Lisa faile...