English Estonian

SZAFIR

OPTIMA

RUBIN

Terasest katusekivid on elegantne ja vastupidav katusekate, mis sobib igat tüüpi järsudele katustele. Kombineerides traditsioone kaasaegse tehnoloogiaga, kasutatakse seda ühe- ja mitmepereelamute, taluhoonete, sakraalhoonete ja vanade katuste renoveerimisel.

Metallist katusekivi on profileeritud kahepoolsest tsingitud plekist ja kaetud mitme lakikihiga, mis tagab selle pikaealisuse. See on üks kergemaid katusematerjale, mis on selle suur eelis, sest see ei nõua raske sõrestikukonstruktsiooni kasutamist. Materjalide kaal on vanade katuste renoveerimise puhul oluline, sest sõrestik kergete terasest katusekividega asendamisel ei vaja tugevdamist. Üks ruutmeeter plekist katusekatet kaalub umbes 4,7 kg, mis tähendab, et see on ligi 10 korda kergem kui traditsioonilised keraamilised plaadid. (näiteks: kiudtsementpaneelide kaal on 20 kg / 1m2, keraamilised katted 50 kg / 1m2 ja tavalised plaadid võivad ulatuda kuni 70 kg / 1m2). Lai värvivalik ja katusekivide kohandamine erinevatele tasapindadele võimaldab katust fassaadi ja ümbrusega kohandada.

Plekkkatete paigaldamine on üks odavamaid ja kiiremaid. Blachy Pruszyński toodetud lehtmetallist toodetele kehtib 10-15-aastane garantii ja nende kasutusiga on vahemikus 25 aastat (tsingitud lehed) kuni 40-50 aastat (mitmekihilised polüuretaankattega lehed).

Ettevõte Blachy Pruszyński pakub kõigi metallist katusekivide jaoks vajalikke tarvikuid: kruvisid, harjaplaate ja muid välklampe, tihenduslinte, korrigeerivaid värve ja lamedaid plaate ebatavaliste katuseprotseduuride jaoks.

Tutvuge meie katuste valikuga

LOARA Teras kiviprofiil

REN Teras kiviprofiil

OPTIMA Teras kiviprofiil

SZAFIR Teras kiviprofiil

RUBIN Teras kiviprofiil

Meie kontakt

ADDRESS

Tallinn
Betooni tn 14 - 6, 13816

Lisa faile...