English Estonian

Trapetsprofiil

Trapetsprofiil

Trapetsprofiil

Trapetsikujulised lehed on ökonoomne materjal katuste ja fassaadide katmiseks. Lai valik profiile - alates 6 mm kuni 200 mm - ja lehtmetalli tüübid (tsingitud, kaetud) võimaldavad mitmesuguseid rakendusi nii katustel ja fassaadidel, väravatel ja aedadel kui ka kandekonstruktsioonidel individuaal- ja tööstusstruktuurides .

Madala profiiliga trapetsikujulist plekki saab kasutada ühepereelamute, garaažide ja väikeste ärirajatiste fassaadipindade (T6 - T60) ja katusepindade (T14 - T60) katmiseks. Teisest küljest kasutatakse kõrgemate profiilide tugevuse tõttu suurte katusekatete ja kandekonstruktsioonidega katustel. Kõrgeimat profiili (T50 - T200) kasutatakse suurte tööstus-, äri- ja teenindusrajatiste ehitamisel. Kõrgeimat (T135 - T200) kasutatakse suure kandevõimega kandekonstruktsioonides (suure pinnaga isoleeritud lamekatused) ja lagede jaoks.

Trapetsikujulisi lehti iseloomustab vastupidavus, struktuuri jäikus ja kasutamise ökonoomsus.

Rakendus:

Trapetsikujulised lehed on valmistatud tsingitud, alutsinkist ja kaetud terasest või kaetud alumiiniumist (lehe paksused 0,50 kuni 1,50 mm).

Trapetsprofiili kasutava objekti akustiliste omaduste parandamiseks on võimalik neid perforeerida. Lisatud ristlõiked näitavad profiili perforeerimise soovitusi.

Trapetsikujulised lehed on valmistatud vastavalt standardile PN-EN 14782 ja tähistatud CE-märgisega.

Tutvuge meie katuste valikuga

T14 Trapetsprofiil

T18 TSINK Trapetsprofiil

T18DR Trapetsprofiil

T18 Trapetsprofiil

T20 Trapetsprofiil

T35E Trapetsprofiil

T40 Trapetsprofiil

T45 Trapetsprofiil

T45P Trapetsprofiil

T50P Trapetsprofiil

T55P Trapetsprofiil

T60P Trapetsprofiil

Meie kontakt

ADDRESS

Tallinn
Betooni tn 14 - 6, 13816

Lisa faile...