English Estonian

EPS Katusepaneel

EPS Katusepaneel

Seinas olevaid sandwich-paneele kasutatakse eriti saalides, tööstus- ja kommunaalhoonetes (kaubanduskeskused, laod, spordihallid jne).

Meie pakkumine sisaldab kahte tüüpi plaate, millel on polüstüreeni südamik ja mineraalvill.

Katusepaneelid, mille kattelaius on 1150 mm, võimaldavad hõlpsalt ja kiiresti monteerida erinevat tüüpi konstruktsioonidele, kasutades sobivaid läbipääsukinnitusi. Korralikult kujundatud ja profileeritud keele- ja soonelukud tagavad väga hea tiheduse ja tulekindluse.

Sandwich-paneelid "PRUSZYŃSKI" on valmistatud vastavalt uusimale tehnoloogiale. Kaasaegne ja täielikult automatiseeritud tootmisliin ning asjakohase kvalifikatsiooniga töötajad võimaldavad meil täielikult vastata kõigile klientide ootustele pakutavate toodete kvaliteedi ja kõrgeimate standardite osas.

Sandwich-paneelid PWS-S, PWD-S (polüstüreenist südamik) ja PWS-W, PWD-W (mineraalvilla südamik) koosnevad kahest terasplekist kattest ja konstruktsiooni isoleerivast südamikust. Paneelide väliskate on valmistatud 0,5 mm paksusest lehtterasest ja kaetud metall- ja orgaaniliste kattekihtidega.

Paneeli südamik on valmistatud PS-E-FS-15 isekustuvast polüstüreenist tihedusega 16,2 kg / m3

Südamikuga katted ühendatakse tootmistsüklis kahekomponendilise polüuretaanliimiga. Kõik plaadi sees olevad polüstüreensüdamike ühenduskohad on freesitud, tänu millele need haakuvad, mis suurendab plaadi jäikust ja täielikku termotihendit, ilma termiliste sildadeta. Meie tootmisprofiil sisaldab ka kaetud lehest ühepoolse voodriga plaati, mida kasutatakse peamiselt hoonete soojusisolatsiooniks.

Tutvuge meie valikuga

EPS Katusepaneel PWD S 50

EPS Katusepaneel PWD S 75

EPS Katusepaneel PWD S 100

EPS Katusepaneel PWD S 125

EPS Katusepaneel PWD S 150

EPS Katusepaneel PWD S 200

EPS Katusepaneel PWD S 250

Meie kontakt

ADDRESS

Tallinn
Betooni tn 14 - 6, 13816

Lisa faile...