English Estonian

Mineraalvill seinapaneel

Mineraalvill seinapaneel

Seinas olevaid sandwich-paneele kasutatakse eriti saalides, tööstus- ja kommunaalhoonetes (kaubanduskeskused, laod, spordihallid jne). Peale kardinaseinte kasutatakse laudu vaheseintena ja kandvate seintena väikestes liikuvates külmhoonetes, ehitiste varurajatiste hoonetes ja tehnorajatistes. Rikkalik värvipalett ja plaatide profiilide erinevad kujundid võimaldavad realiseerida mitmeid huvitavaid esemeid. Laudu saab paigaldada nii vertikaalselt kui ka horisontaalselt.

Meie pakkumine sisaldab kahte tüüpi plaate, millel on polüstüreeni südamik ja mineraalvill.

Seinapaneelid, mille kattelaius on 1150 mm, võimaldavad lihtsat ja kiiret monteerimist erinevat tüüpi konstruktsioonidele, kasutades sobivaid läbipääsukinnitusi. Korralikult kujundatud ja profileeritud keele- ja soonelukud tagavad väga hea tiheduse ja tulekindluse.

Sandwich-paneelid "PRUSZYŃSKI" on valmistatud vastavalt uusimale tehnoloogiale. Kaasaegne ja täielikult automatiseeritud tootmisliin ning asjakohase kvalifikatsiooniga töötajad võimaldavad meil täielikult vastata kõigile klientide ootustele pakutavate toodete kvaliteedi ja kõrgeimate standardite osas.

PWS-S polüstüreenist südamiku ja mineraalvilla südamikuga sandwich-paneelid ja PWS-W / PWS-W EKO koosnevad kahest terasplekist kattest ning ehitus- ja soojustussüdamikust. Paneelide väliskate on valmistatud 0,5 mm paksusest lehtterasest ja kaetud metall- ja orgaaniliste kattekihtidega.

PWS -S südamik on valmistatud vahtpolüstüreenist tihedusega vähemalt 15 kg / m 3 .

Südamikplaadid PWS-W mineraalvill tihedusega 120 kg / m 3 juhul, kui PWS - orgaanilises "ECO" (PWS - W "ECO") tihedusega 80 kg / m 3 .

Südamikuga katted ühendatakse tootmistsüklis kahekomponendilise polüuretaanliimiga.

Tutvuge meie valikuga

PWS W 60 Seinapaneel

PWS W 80 Seinapaneel

PWS W 100 Seinapaneel

PWS W 120 Seinapaneel

PWS W 150 Seinapaneel

PWS W 180 Seinapaneel

Meie kontakt

ADDRESS

Tallinn
Betooni tn 14 - 6, 13816

Lisa faile...