English Estonian

PIRTECH Külmhoone

PIRTECH Külmhoone

PIRTECH Külmhoone

Seinapaneelid PIRTECH seinajahutus (vt kinnitus), mille maksimaalne laius on 1150 mm, võimaldavad kiiret ja lihtsat kinnitamist mitmesuguste konstruktsioonide külge sobivate kinnituste abil. Unikaalselt kujundatud pikisuunalised kontaktid (lukud), millel on keel ja soon, tagavad väga hea tiheduse, tulepüsivuse ja kiire kokkupaneku.

Pühendatud kasutamiseks väliste vaheseinte, laekatete (lendlehega) ja siseseintena külmutusseadmetes.

Jäiga polüuretaanvahust PIRTECH südamiku sandwich-paneelid PIR puistetihedusega 40,0 kg / m 3 ± 3 kg / m 3 . Tootmisprotsess toimub pidevalt täielikult automatiseeritud liinil, mille pakub üks valdkonna liidritest Hennecke (SAKSAMAA). Puhumisaineina kasutatakse pentaani. Seetõttu on tootmisprotsess keskkonnasõbralik, see tähendab, et see ei hävita osoonikihti ega põhjusta kasvuhooneefekti. Lisaks on vahtpolüuretaanist järgmised komponendid: polüool - polüuretaanvaik, isotsüanaat - kõvendi, samuti aktivaatorid ja lisandid.

Paneelide katmiseks kasutatakse terasplekke, mis on kinnitatud ühe orgaanilise kattega kaetud tsingikihiga või alumiinium-tsinkkattega. Lisaks pakutakse roostevabast terasplekist kattekihte. Välise ja sisekatte põhipaksus on 0,50 mm. Samuti on saadaval lehtede paksused vahemikus 0,40 mm - 0,70 mm.

Tutvuge meie valikuga

PWS PIR CH 120 külmhoonepaneel

PWS PIR CH 160 külmhoonepaneel

PWS PIR CH 180 külmhoonepaneel

PWS PIR CH 200 külmhoonepaneel

PWS PIR CH 220 külmhoonepaneel

Meie kontakt

ADDRESS

Tallinn
Betooni tn 14 - 6, 13816

Lisa faile...