English Estonian

PIRTECH PLUS

PIRTECH PLUS

Maksimaalse moodullaiusega 1050 mm PIRTECH wall PLUS seinapaneelid ( varjatud kinnitus ) võimaldavad hõlpsat ja kiiret monteerimist erinevat tüüpi konstruktsioonidele, kasutades selleks sobivaid kinnitusvahendeid. Unikaalselt kujundatud keele ja soone tüüpi pikikontaktid (lukud) tagavad väga hea tiheduse, tulepüsivuse ja kiire kokkupaneku.

Seda tüüpi paneelidest valmistatud fassaad jätab mulje siledast pinnast ( nähtavate kinnitusdetailide puudumine), mistõttu neid kasutatakse sageli mitte ainult tööstusrajatistes. PIRTECH

sandwich- paneelide südamik on valmistatud jäigast PIR-tüüpi polüuretaanvahust, puistetihedusega 40,0 kg / m 3 ± 3 kg / m 3. Tootmisprotsess toimub pidevalt täielikult automatiseeritud liinil, mille pakub üks valdkonna liidritest Hennecke (SAKSAMAA). Puhumisaineina kasutatakse pentaani. Seetõttu on tootmisprotsess keskkonnasõbralik, see tähendab, et see ei hävita osoonikihti ega põhjusta kasvuhooneefekti. Lisaks on vahtpolüuretaanist järgmised komponendid: polüool - polüuretaanvaik, isotsüanaat - kõvendi, samuti aktivaatorid ja lisandid.

Paneelide katmiseks kasutatakse terasplekke, mis on kinnitatud ühe orgaanilise kattega kaetud tsingikihiga või alumiinium-tsinkkattega. Lisaks pakutakse roostevabast terasplekist kattekihte. Välis- ja sisekatete põhipaksus on 0,50 mm. Samuti on saadaval lehtede paksused vahemikus 0,40 mm - 0,70 mm.

Tutvuge meie valikuga

PWS PIR PL 60 varjatud kinnitusega paneel

PWS PIR PL 80 varjatud kinnitusega paneel

PWS PIR PL 100 varjatud kinnitusega paneel

PWS PIR PL 120 varjatud kinnitusega paneel

Kinnitusklamber

Meie kontakt

ADDRESS

Tallinn
Betooni tn 14 - 6, 13816

Lisa faile...