English Estonian

PIRTECH katus

PIRTECH katus

PIRTECH katuse paneelid (nähtav kinnitus), mille maksimaalne modulaarne laius 1050 mm võimaldab kokkupanek lihtne ja kiire, et erinevat tüüpi struktuuride kasutamisega vooder ja omastada läbi pistikutega. Unikaalselt kujundatud pikisuunalised kontaktid (lukud), millel on keel ja soon, tagavad väga hea tiheduse, tulepüsivuse ja kiire kokkupaneku. Välispinna kuju (trapetsikujuline) võimaldab kanda suuri koormusi ja seda võib kasutada ka ühe- ja mitmekordse

südamikuga sandwich-paneelide PIRTECH jäigast polüuretaanvahust PIR süsteemides puistetihedusega 40,0 kg / m 3 ± 3 kg / m 3. Tootmisprotsess toimub pidevalt täielikult automatiseeritud liinil, mille pakub üks valdkonna liidritest Hennecke (SAKSAMAA). Puhumisaineina kasutatakse pentaani. Seetõttu on tootmisprotsess keskkonnasõbralik, see tähendab, et see ei hävita osoonikihti ega põhjusta kasvuhooneefekti. Lisaks on vahtpolüuretaanist järgmised komponendid: polüool - polüuretaanvaik, isotsüanaat - kõvendi, samuti aktivaatorid ja lisandid.

Paneelide katmiseks kasutatakse terasplekke, mis on kinnitatud ühe orgaanilise kattega kaetud tsingikihiga või alumiinium-tsinkkattega. Lisaks pakutakse roostevabast terasplekist kattekihte. Välis- ja sisekatete põhipaksus on 0,50 mm. Samuti on saadaval lehtede paksused vahemikus 0,40 mm - 0,70 mm.

Tutvuge meie valikuga

PWD PIR 40 Katusepaneel

PWD PIR 60 Katusepaneel

PWD PIR 80 Katusepaneel

PWD PIR 100 Katusepaneel

PWD PIR 120 Katusepaneel

PWD PIR 160 Katusepaneel

CALOTTE

Meie kontakt

ADDRESS

Tallinn
Betooni tn 14 - 6, 13816

Lisa faile...