Tegemist on wisniowski.pl eestikeelse demo lehega mis on suunatud panels.com.ee pakkumistele ja reklaamile. Kõik õigused on kaitstud.

Tere tulemast WIŚNIOWSKI piirdeaedade maailma

WIŚNIOWSKI tara on viimane lihv, mis annab teile turvatunde ja meelerahu. Klientide eelistuste ja nõudmiste avastamine on ajendanud meid looma kümneid disainilahendusi, mis sobivad kergesti traditsioonilistesse ja kaasaegsetesse hoonetesse. Inimeste ja sõidukite jaoks hästi läbimõeldud väravate süsteem tagab teie varale hea juurdepääsu kontrolli. Liikuge uhkele tasemele uhketes, funktsionaalsetes ja vastupidavates tarasüsteemides. Liikuge üles WIŚNIOWSKI poole.

FUNKTSIONAALSED Paigutused - TÕHUSAD SÜSTEEMID

WIŚNIOWSKI aiad sobivad igale varale, koos väravate, väravate ja postide süsteemsete lahendustega ning paljude muude võimalustega, mis sobivad mis tahes tüüpi kinnisvarale. Täiuslikult sobitatud komponendid tähendavad enamat kui kiiret ja hõlpsat paigaldamist ning tagavad ühtlasi, et konstruktsioon on kogu riigis ühtlane. WIŚNIOWSKI piirded pakuvad teile vajalikku funktsionaalsust ja turvalisust, samas kui saadavalolevate disainilahenduste ja viimistluste lai valik annab teie varale ainulaadse iseloomu.

OHUTUS JA USALDUSVÄÄRSUS

Peamine tegur, mis määrab funktsionaalse ja usaldusväärse juurdepääsu mis tahes varale, on õigesti valitud värav.

Sõltuvalt kinnistu omadustest saate valida nii tavapärase kahepoolse kui ka praktilisema lükandvärava vahel. Liugvärava konsoolne disain tagab sujuva töö igasugustes tingimustes, muutes selle usaldusväärsuse sünonüümiks. Ohutuse ja mugavuse huvides on värava ajami mehhanism peidetud konstruktsiooni integreeritud postitusse. See ainulaadne funktsioon tagab juhtimisvõimaluse ainult võtmehoidjatel; pealegi kaitseb post mehhanismi ilmastiku kahjulike mõjude eest.

Automaatväraval on vilkuv tuli ja väljalülituslüliti; see võib olla varustatud ka fotoelementide ja turvaribadega. Väravad vastavad rangetele ohutusstandarditele, mida kinnitab CE-märgis.KESTUS JA TEHNOLOOGIA

Teras on väga vastupidav materjal, mida kasutatakse palju ehituses. Me tugineme kvaliteetse terase füüsikalistele, mehaanilistele ja tehnoloogilistele omadustele, mistõttu meie aiakomponente iseloomustab kõrge stabiilsus ja tugevus.

WIŚNIOWSKI tarasid vastupidavast ja vastupidavast terasest, seejärel kinnitame need korrosiooni vastu kuumtsinkimisega, millele järgneb pulbervärvimine. Kuna DUPLEXi süsteemi galvaniseerimine ja katmine toimub spetsiaalselt WIŚNIOWSKI tarade jaoks loodud töötlemisliinil, saab protsessi jälgida igal etapil, et tagada kõrgeim võimalik kvaliteet. Tunnistame seda, andes oma terasest piirdeaiakomponentidele kümneaastase korrosioonivastase garantii.

WIŚNIOWSKI piirded põhinevad parimate materjalide ja kaasaegsete tootmistehnikate kasutamisel, võimaldades meil saavutada head korratavust ja kvaliteetseid tooteid. Kujundusprotsessis kasutame lõplike elementide meetodit (FEM), mis ennustab toote toimimist paljudes erinevates tingimustes. Täpsuskomponendid tagatakse automatiseeritud laserite, köitmismasinate ja käsitöölise silmaga. Kuna paljude elementide kokkupanek toimub traditsiooniliste meetodite abil, peame uuendusliku keevitustehnoloogia abil tootma kõrgeima kvaliteediga keevisõmblusi. Meie jaoks on aedade loomine kunst.MIS ON SINU AED ?
LÕPPENEMINE VÕISTLUSDISAINIL

Kasutusmugavuse tagamiseks on oluline läbimõeldud ja professionaalselt kujundatud tarasüsteem. Seetõttu on oluline, et kõik utiliidielemendid, sealhulgas sõiduki värav, jalgvärav, piirdeaiad ja isegi kirjakast, oleksid disainilahendusesse kaasatud.

Optimaalse lahenduse loomist toetab meie murranguline tarkvara AW Expert, ainulaadne rakendus, mis aitab piirdeaedade kujundamisel. See tööriist võimaldab operaatoril mõne minuti jooksul kujunduse genereerida ja selle välja maksta. AW Expert on ideaalne lahendus piirdeaedade kujundamise protsessi hõlbustamiseks nii suurte kui ka väikeste kinnistute jaoks, olenemata maa reljeefist. Selle tulemusel, kas uue tara paigaldamisel või lihtsalt olemasoleva renoveerimisel, saate aiajooni näha ja muuta, valida erinevate segmenditüüpide asukohad ning valida väravate, väravate ja isegi kirjakasti paigutuse. Samal ajal hindab AW Expert kulusid, mille asjakohane kontor võib ka avaldusele lisada. Kujundus on aruandena prinditav, mis lihtsustab oluliselt tellimuse täitmist.

KOGUMISED TEILE

Meie kollektsioonide põhiolemus on idee, et tara on ruumilise keskkonna oluline element. Iga projekti eristab ainulaadne läbimõeldud kujundus, mis sobib aiaga kinnistule. Selle tulemusel saame harmoonilise stiili, olgu see siis traditsioonilistest metallitöödest, klassikast või millestki modernistlikust inspireeritud disainilahenduste kaudu, kajastades kõiki arhitektuuri praegusi suundumusi. See stiilimise absoluutne vabadus aitab rõhutada mis tahes vara eristatavat ja ainulaadset iseloomu.