Tegemist on wisniowski.pl eestikeelse demo lehega mis on suunatud panels.com.ee pakkumistele ja reklaamile. Kõik õigused on kaitstud.

BASTION Topelt kahelehelised väravad ja vitstest


WIŚNIOWSKI kahelehelised väravad ja väravad - sujuv ja tõhus tööLISAVÕIMALUSED
Käsitsi käitatava värava taha paigaldatud haarats hoiab värava lehte avatud asendis ja hoiab ära selle kontrollimatu sulgemise, nt tuulepuhumisega.

Drop polt kujutab endast tugevat vundamendi külge kinnitatud lehelukku.

Elektripolt kaitseb värava ajamit, kui leht on suurem kui 3 m.

Väravapostidele paigaldatud fotokellad : kui värava avasse ilmub takistus, puruneb infrapunakiir ning värav peatub ja pöördub tagasi.


Ronimisvastased teravikud terasest kammi kujul, mille saab kinnitada värava lehe ülaserva.

Lukustage käsitsi juhitav värav kindla alumiiniumkorpuses asuva kindla ja vastupidava käsitsi töötava värava jaoks mõeldud turvaseadmega.

Lukustuslukk - lehtraami paigaldatud tavaukse lukustamine.

Pinnalukk - alumiiniumkarbis asuv seade, millel on Yale lukukinnitus; saadaval ka elektrilöögiga.


Lukk elektrilöögiga - juurdepääsu kontrollkomponent, mida kasutatakse lukustatud käiguruumi lukustamiseks kaugjuhtimisega.

Reguleeritav liigend, mis on paigaldatud otse väravaposti külge, annab kõnnitee täpse positsiooni postile.

Montaažiplaadil monteeritud liigend tagab turvaukse kinnitamise olemasolevatele teras- või betoonpostidele.

Kanali sektsiooni külge kinnitatud liigend, mis on kinnitatud posti külge - tagab kõvera värava kinnitamise teras- või betoonposti külge.
VÄRVIDE DISAINIDKahekordne lehtvärav 25 x 25 mm suletud sektsiooni täidisega, mis on keevitatud konstruktsiooni külge, ja Wicket 25 x 25 mm suletud sektsiooni täidisega, mis on keevitatud konstruktsiooni külge.

Kahe lehega värav , mille külge VEGA B keevitatud võrgusilma täidis on kruvitud konstruktsiooni külge, ja Wicket , mille VEGA B keevitatud võrgusilma täidis on kruvitud konstruktsiooni külge.

Double leaf värav koos VEGA 2D Super võrktoode- paneel täidis kruvitud ehitamise ja jalgvärav koos VEGA 2D Super võrktoode- paneel täidis kruvitud ehitamise.
KORROSIOONIKAITSEPIKAEALISUS

Kõik WIŚNIOWSKI tarasüsteemi elemendid on roostekaitsega, pealmise korrosioonivastase kattega, mis saavutatakse galvaniseerimise ja pulbervärvimisega. See on keemiliselt puhastatud konstruktsiooni kuumtsinkimine, mis tagab WIŚNIOWSKI tarasüsteemi elementide kaitse kümnete aastate jooksul rooste eest.

TÕHUS KAITSE

Tsinkimine on efektiivne majanduslik tehnika nii tootmise kui ka hoolduse osas. WIŚNIOWSKI galvaniseeritud piirded ei vaja aastaid pinna hooldust. Roostekindlus ei tähenda enam kalleid ravimeetodeid nagu traditsiooniliste piirdeaedade puhul. Tsingitud terast võib ringlusse võtta, nii et see ei prügi ega koorma keskkonda.

DUPLEX-SÜSTEEM - Topeltkaitse

DUPLEX-süsteemi tsingitud ja lakiga katted muudavad WIŚNIOWSKI tarade märkimisväärselt pikemaks. Kõigi ilmastikuolude korral näevad WIŚNIOWSKI tarad atraktiivsed. RAL värvipaleti rakendus muudab polüesterkatte värvi valiku lihtsaks.

KINNITATUD IGAL TINGIMUSEL

WIŚNIOWSKI galvaniseerimine vastab Euroopa normile PN-EN ISO 1461, mis tagab galvaniseeritud toodete õige kvaliteedi. Tsingitud kate on vastupidav nii kõrgetele kui ka madalatele temperatuuridele ning ultraviolettkiirgusele, et teraspinda paremini kaitsta.
TEAVE

VÄRVIVALD
Gentian Blue | RAL 5010

Moos Green | RAL 6005

Antratsiithall | RAL 7016

Kivihall | RAL 7030

Hall | RAL 7040

Liiklus valge | RAL 9016

Klientidele, kes otsivad mittestandardseid värve, koostasime pulbervärvimiseks 200 RAL värvi pakkumist.
Kuni 6 meetri laiused väravad on avauses, värava liikumine 90 ° nurga all

Üle 6 meetri laiused väravad on avauses, väravate liikumine 90 ° nurga all

Eritellimisel külgmistel hingedega väravatel, värava liikumine 180 ° piires