Tegemist on wisniowski.pl eestikeelse demo lehega mis on suunatud panels.com.ee pakkumistele ja reklaamile. Kõik õigused on kaitstud.

GARDIA VÄRV JA KOHT


on süsteemilahendused, mis on mõeldud nii koju kui ka tööstusele
GARDIA VÄRV JA KOHT


GARDIA värav ja jalgvärav on kodu- ja tööstusele mõeldud süsteemilahendused. Põhipostid ning LOCINOX-liigendite ja luku komplekt tarnitakse värava või väravaga. Korrosioon, mida kaitseb hüpik-galvaniseerimine või duplekssüsteem: kuumtsinkimine + polüesterkate.

GARDIA väravad ja aiad on hea valik igat tüüpi era-, avalikesse ja tööstusruumidesse. Väravaid saab paigaldada ruumide, aedade, parkide, koolide, lasteaedade, kaupluste jms sulgemiseks.

VÄRVA VÕI KARDI TÄIDIS


Värava- ja väravaleht täidetakse Vega 2D võrgupaneeliga traadi läbimõõduga 6/5/6 või Vega 2D Super 8/6/8.
Raami külge keevitatud keevitatud võrkpaneel.Gardia kaheleheline värav; värava täidis: Vega 2D keevitatud traatvõrgust paneel

Gardia värav; värava täidis: Vega 2D keevitatud traatvõrgust paneelFUNKTSIOONIDKESTV EHITUS

Raami külge keevitatud põhipostidega väravad ja väravad, Vega 2D või Vega 2D Super paneeli täidis, esindavad kindlat ja vastupidavat konstruktsiooni.

LOCINOX 180 ° HINGID

Usaldusväärsed LOCINOX hinged võimaldavad 180 ° avanemisnurka. Hinged pakuvad ulatuslikku reguleeritavust.

PÖÖRDAV

Pööratava konstruktsiooniga tagavad väravad ja väravad mis tahes võimaliku avanemissuuna. Nõutava pöörde suuna saavutamiseks piisab postide vastavast paigaldamisest ja vajadusel sümmeetrilise löögi ja riivi poldi tagasipööramisest.

KAITSTUD KORROSIOON

Väravad ja väravad on korrosioonikaitseks kuumtsingitud või kuumtsingitud ja polüesterkattega.

Looge keeruline tööstuslik tarastamise süsteemWIŚNIOWSKI tarad on süsteemilahendused. Pakume kodus ja tööstuses kaasaegseid terasest tarasid, sektsioontäidiseid ja keevitatud traatvõrguga piirdeaedu. Meie aiad pakuvad vastupidavust ja kvaliteetset koos elegantsi ja stiiliga. WIŚNIOWSKI keerulised lahendused annavad teile meelerahu, eriti kui peate oma vara ümbritsema ning tagama selle ohutuse ja visuaalsuse. WIŚNIOWSKI tarad on hea valik nii eraomanduses kui ka tööstusaladel. Kasutage kogu pakkumist ära ja looge oma ainulaadne piirdeaed.

Süsteemitara GARDIA kaheleheliste väravate ja Vega 2D keevisvõrguga täidetud väravaga

Süsteemitara GARDIA kahe lehega värava ja väravaga, mis on täidetud Vega 2D Super keevitatud võrkpaneeliga


TEAVE

DUPLEX ® süsteem
Kuumtsinkimise ja pulbervärvimisega kombineerimine DUPLEX ® süsteemis tagab WIŚNIOWSKI tarade pikema vastupidavuse. Vaatamata ilmastikuoludele on meil püsiv meelerahu, et WIŚNIOWSKI piirded meeldivad visuaalselt.

Väravad on saadaval kuumtsingitud või tsingitud ja polüestriga kaetud versioonis. Väravad on saadaval standardvarustuses järgmistes värvides: RAL 6005 MAT, RAL 7016 MAT.

Moos Green | RAL 6005

Antratsiithall | RAL 7016
Värava või värava leht

Värava või jalgvärava disain sõltub selle mõõtmetest ja see võib olla valmistatud 60x40 või 80x40 mm sektsioonidest. Leht on varustatud pööratava lukuga ja kahelehelistes väravates LOCINOX languspoldiga. Lehtede külgedel on keevitatud LOCINOX liigendiklambrid.

Värava- ja väravapostid

Väravate ja väravate postid on toote lahutamatu osa. Postid on kavandatud vastama kogu konstruktsiooni tugevusnõuetele. Postitused on ülaosaga varustatud püstümbrisega. Postide valmistamiseks on valitud järgmised sektsioonid: 80x80, 100x100, 120x120 ja 160x160 mm.

VÄRVA JA KUPPPOSTI MÕÕTMED
A Värava laius Nii [mm] Värava laius Nii [mm]
Postitus on valmistatud sektsioonist 80x80 mm 2000 - 2500 1000–1250
Postitus on valmistatud sektsioonist 100x100 mm 3000 - 4000 1500 - 2000
Postitus on valmistatud sektsioonist 120x120 mm 4500 - 5500
Postitus on valmistatud sektsioonist 160x160 mm 6000–8000