Tegemist on wisniowski.pl eestikeelse demo lehega mis on suunatud panels.com.ee pakkumistele ja reklaamile. Kõik õigused on kaitstud.

TAGASIHOIDLIKUD värav ja jalgvärav


kodu- ja tööstusele mõeldud süsteemilahendused
VIIMASED VÕRUD JA KIPPUD


MODEST värav ja jalgvärav on kodu- ja tööstusele mõeldud süsteemilahendused. Põhipostid ning hingede komplekt ja lukk tarnitakse koos värava või väravaga. Korrosioon, mida kaitseb hüpik-galvaniseerimine või duplekssüsteem: kuumtsinkimine + polüesterkate.

MODEST-i väravad ja aed on hea valik igat tüüpi era-, avalikesse ja tööstusruumidesse. Väravad saab paigaldada ruumide, aedade, parkide, koolide, lasteaedade, kaupluste jms sulgemiseks.

VÄRAVALVE JA KARDIK


Värava ja värava raam on valmistatud 40x40 mm sektsioonidest. Lehel on lukk ja hinged. Lisaks on kaheleheline värav varustatud kukkumispoldi ja tõkkeplaadiga. Väravate ja väravate leht on täidetud Vega B-ga keevitatud võrkpaneelidega. Paneelid on keevitatud 5 mm traadist. Paneel on väljastpoolt vaadates konstruktsiooni külge keevitatud. Värava- ja väravapostid on toote lahutamatu osa. Postid on konstrueeritud vastama kogu konstruktsiooni tugevusnõuetele. Postid on kaetud plastkorkidega. Postide valmistamiseks kasutatakse 80x80 mm profiile.Tagasihoidlik kaheleheline värav, täidetud Vega B keevitatud võrkpaneeliga

Tagasihoidlik jalgpall, mis on täidetud Vega B keevitatud võrkpaneeligaFUNKTSIOONIDSÜSTEEMID

Tagasihoidlikud väravad ja väravad ühilduvad Vega B keevitatud võrgusilma paneelide ja postidega. Väravate, väravate ja tarapaneelide lisatugevdused asuvad samal kõrgusel, mis aitab kaasa kogu tara harmoonilisele väljanägemisele.

Optimeeritud struktuur

Värava ja värava raam ühildub Vega B keevitatud võrkpaneelidega. Paneel on keevitatud raami külge. Saadaval on kaks avamissuunda: parem seest (PW) või vasak seest (LW).

KAITSTUD KORROSIOON

Väravad ja väravad on korrosioonikaitseks kuumtsingitud või kuumtsingitud ja polüesterkattega.

UNIVERSALNE PAIGALDAMINE

Toodetel on lihtne struktuur, mis tagab kiire ja hõlpsa paigaldamise.

Looge keeruline tööstuslik tarastamise süsteemWIŚNIOWSKI piirded on süsteemilahendused, mis tagavad perimeetri keeruka kaitse. Meie kaasaegsete terasest piirdeaedade, sektsioon-täiteaedade ja keevitatud traatvõrguga piirdeaedade pakkumine on pühendatud majaehitusele ja tööstusele. Aiad pakuvad vastupidavust ja kvaliteetset koos elegantsi ja stiiliga. WIŚNIOWSKI keerulised lahendused annavad teile meelerahu, eriti kui peate oma vara ümbritsema ning tagama selle ohutuse ja visuaalsuse. Kasutage kogu pakkumist ära ja looge oma ainulaadne piirdeaed.

Süsteemi tara kahekordse lehega MODEST ja väravaga, mis on täidetud Vega B keevitatud võrkpaneeliga

Süsteemi tara MODEST kahe lehega väravaga ja Vega B-ga keevitatud võrkpaneeliga täidetud väravaga
- MODEST värav ja jalgvärav on samuti ühilduvad Vega B Heleda keevisvõrgu paneeliga.


TEAVEDUPLEX ® süsteem
Kuumtsinkimise ja pulbervärvimisega kombineerimine DUPLEX ® süsteemis tagab WIŚNIOWSKI tarade pikema vastupidavuse. Vaatamata ilmastikuoludele on meil püsiv meelerahu, et WIŚNIOWSKI piirded meeldivad visuaalselt.

Väravad on saadaval kuumtsingitud või tsingitud ja polüestriga kaetud versioonis. Väravad on saadaval standardvarustuses järgmistes värvides: RAL 6005 MAT, RAL 7016 MAT.

Moos Green | RAL 6005

Antratsiithall | RAL 7016