Tegemist on wisniowski.pl eestikeelse demo lehega mis on suunatud panels.com.ee pakkumistele ja reklaamile. Kõik õigused on kaitstud.


TRAFFIC tagaistme VÄRAV


TRAFFIC-värav on suurepärane lahendus piirkondadele, kus töö kiirus ning avamis- ja sulgemistsüklite arv on ülioluline, eriti logistikakeskustes, elamumaades, valvega parklates ning muudes avalike ja tööstuslike tegevuste kohtades.

LIIKLUS KIIRE KORRALDAVAD VÄRVID


Värav ühendab kahe lehega värava ja tõkke eelised, võimaldades alalist juurdepääsu kontrolli või liikluse juhtimist.

TURVALINE

Väraval on standardvarustuses 10 turvaserva, kaks fotoelementide komplekti ja kaks hädaolukorra lülitit. Vastavus EL direktiividele. Standard PN EN 13241-1 + A1: 2012.

TRACKLESS

Värav riputatakse postide külge hingede ja tugivarraste abil. Värav ei vaja täiendavat maapinda ega õhuliini.

KIIRKIIRE JA VIGA VABA

Varustatud kiireima võimaliku DAAB automaatikaga, mis võimaldab kiirust kuni 1 m / s.

ROBUSTITE EHITUS

Kasutatavad materjalid ja lahendused võimaldavad värava pidevat tööd. Ajam intensiivseks tööks.

MUDELID JA TÄIENDUSED


TRAFFIC voltimisvärav on saadaval kahelehe- ja ühelehelise versioonina.

Värava täidis:TRAFFIC kaheleheline värav

LIIKLUS üheleheline värav


TEAVE

DUPLEX ® süsteem
Kuumtsinkimise ja pulbervärvimisega kombineerimine DUPLEX-süsteemis tagab WIŚNIOWSKI tarade pikema vastupidavuse. Vaatamata ilmastikuoludele on meil püsiv meelerahu, et WIŚNIOWSKI piirded meeldivad visuaalselt.

Väravad on saadaval kuumtsingitud või tsingitud ja polüestriga kaetud versioonis. Väravad on standardvarustuses saadaval järgmistes värvides: RAL 5010, RAL 6005, RAL 7016, RAL 7030, RAL 9016, RAL 9005 / MAT.Gentian sinine | RAL 5010

Sammalroheline | RAL 6005

Antratsiit hall | RAL 7016

Kivihall | RAL 7030

Liiklus valge | RAL 9016

Jet must | RAL 9005 / MAT


Värava leht

Konstruktsioon on valmistatud keevitatud 60x60mm sektsioonidest. Lehed moodustavad voltimissüsteemi ja on ühendatud veerelaagritele paigutatud sõlmedega. Kinnituselemendid ja ühendusdetailid on valmistatud roostevabast terasest. Lehed on varustatud roostevaba plii katetega. Värava keskele on paigaldatud rullikuga püüdur ja üle 4500 mm väravate jaoks on standardina paigaldatud magnetiline armatuur. Värav on saadaval kaheleheliste ja üheleheliste (vasakul või paremal) versioonina.

Väravapost

Iga värav tarnitakse 160x160mm sektsioonist valmistatud kandepostidega. Väravapostid on kinnitatud ribidega tugevdatud alusplaatidega. Alusplaadid on M20 ankru paigaldamiseks eelnevalt puuritud.