Tegemist on wisniowski.pl eestikeelse demo lehega mis on suunatud panels.com.ee pakkumistele ja reklaamile. Kõik õigused on kaitstud.

V-KING TÖÖSTUSLIKUD VÄRVIVABAD


Kasutamine: V-KING värav on suurepärane lahendus logistikakeskuste, meresadamate, lennujaamade ja muude tööstuspiirkondade jaoks. Värav ühendab kaheleheliste väravate ja tõkete eelised, pakkudes juurdepääsu juhtimist või liiklusvoogude juhtimist.
VIIMASED VÕRUD JA KIPPUD


MODEST värav ja jalgvärav on kodu- ja tööstusele mõeldud süsteemilahendused. Põhipostid ning hingede komplekt ja lukk tarnitakse koos värava või väravaga. Korrosioon, mida kaitseb hüpik-galvaniseerimine või duplekssüsteem: kuumtsinkimine + polüesterkate.

MODEST-i väravad ja aed on hea valik igat tüüpi era-, avalikesse ja tööstusruumidesse. Väravad saab paigaldada ruumide, aedade, parkide, koolide, lasteaedade, kaupluste jms sulgemiseks.

TURVALINE

Väraval on standardvarustuses 10 turvaserva, kaks fotoelementide komplekti ja kaks hädaolukorra lülitit. Vastavus EL direktiividele. Standard PN EN 13241-1 + A1: 2012.

TRACKLESS

Värav riputatakse postide külge hingede ja tugivarraste abil. Värav ei vaja täiendavat maapinda ega õhuliini.

KIIRKIIRE JA VIGA VABA

Varustatud kiireima võimaliku DAAB automaatikaga, mis võimaldab kiirust kuni 1 m / s.

ROBUSTITE EHITUS

Kasutatavad materjalid ja lahendused võimaldavad värava pidevat tööd. Ajam intensiivseks tööks.

DISAINID
V-KING kahepoolne lehtvärav 25x25 mm õõnessektsiooniga täidisega

V-KING üheleheline parempoolne värav 25x25 mm õõnessektsiooniga täidisega

V-KING kaheleheline värav Vega 2D Super keevitatud võrgusilmaga

V-KING üheleheline parempoolne värav Vega 2D Super keevitatud võrgusilmagaLooge keeruline tööstuslik tarastamise süsteemWIŚNIOWSKI piirded on süsteemilahendused, mis tagavad perimeetri keeruka kaitse. Meie kaasaegsete terasest piirdeaedade, sektsioon-täiteaedade ja keevitatud traatvõrguga piirdeaedade pakkumine on pühendatud majaehitusele ja tööstusele. Aiad pakuvad vastupidavust ja kvaliteetset koos elegantsi ja stiiliga. WIŚNIOWSKI keerulised lahendused annavad teile meelerahu, eriti kui peate oma vara ümbritsema ning tagama selle ohutuse ja visuaalsuse. Kasutage kogu pakkumist ära ja looge oma ainulaadne piirdeaed.

Süsteemitara V-KING kahepoolse väravaga 25x25 mm õõnessektsiooniga täidisega

Süsteemitara V-KING kahepoolse väravaga Vega 2D Super keevitatud võrgusilmaga


TEAVE

DUPLEX ® süsteem
Kuumtsinkimise ja pulbervärvimisega kombineerimine DUPLEX-süsteemis tagab WIŚNIOWSKI tarade pikema vastupidavuse. Vaatamata ilmastikuoludele on meil püsiv meelerahu, et WIŚNIOWSKI piirded meeldivad visuaalselt.

Väravad on saadaval kuumtsingitud või tsingitud ja polüestriga kaetud versioonis. Väravad on standardvarustuses saadaval järgmistes värvides: RAL 5010, RAL 6005, RAL 7016, RAL 7030, RAL 9016, RAL 9005 / MAT.Gentian sinine | RAL 5010

Sammalroheline | RAL 6005

Antratsiit hall | RAL 7016

Kivihall | RAL 7030

Liiklus valge | RAL 9016

Jet must | RAL 9005 / MAT


Värava leht

Raam on keevitatud 60x60 mm õõnessektsioonidest ühelehelistes kuni 2950 mm laiustes ja kuni 5950 mm laiustes kahelehelistes väravates. Raam on keevitatud 80x80 mm õõnessektsioonidest ühelehelistes väravates laiusega 3000 mm ja kahelehelistes väravates laiusega 6000 mm. Lehed volditakse ja ühendatakse veerelaagritele seatud üksuste abil. Lingivardad ja varraste ühendused on valmistatud roostevabast terasest. Lehtedel on roostevabast terasest LOCINOX juhtkaablid. Vastuvõtja ja rull on paigaldatud värava keskele. Värav on saadaval kaheleheliste või üheleheliste (vasak- või parempoolsete) versioonidena.

Väravapost

Kuni 2950 mm laiuste üheleheliste ja kuni 5950 mm laiuste kaheleheliste väravate puhul on post valmistatud 160x160 mm ristlõikega, kui üheleheliste väravate puhul, mille laius on 3000 mm, ja kaheleheliste väravate, mille laius on 6000 mm, post on valmistatud sektsioonist 200x200 mm.

GATE POSTI MÕÕTMED
A B C D
Postitus on valmistatud sektsioonist 160x160 mm 340 240 Ø20
Postitus on valmistatud sektsioonist 200x200 mm 400 300 Ø24