Tegemist on wisniowski.pl eestikeelse demo lehega mis on suunatud panels.com.ee pakkumistele ja reklaamile. Kõik õigused on kaitstud.

TÖÖSTUSSEGMENTID


OP-seeria sektsioonidest valmistatud tööstussegmendid moodustavad WIŚNIOWSKI veel ühe elemendi tööstuslike tarade süsteemilahendustest. Need võimaldavad ala kiiret ja tõhusat tarastamist ning moodustavad kandvate postide süsteemi abil terviklahenduse.


TÖÖSTUSSEGMENTID


Need ühendavad stabiilsuse ja vastupidavuse. Need lihtsad vormisegmendid pakuvad laia valikut tööstuslikke väravaid ja väravaid, mis tagavad kompaktse ja funktsionaalse süsteemi. Need annavad tarastatud alale moodsa ja samal ajal elegantse ilme. Saadaval mitmes standardmõõtmes või vastavalt vajadusele konstrueeritud ja eritellimusel valmistatud mõõtude piires.

Saadaval kõigis RAL paleti värvides. Kuni 10-aastane garantii korrosioonikaitsele DUPLEX pulbervärvimissüsteemiga töödeldud väravatele.

Lihtne vorm, kindel struktuur. Terasprofiilidega segmentide klassikaline disain pakub nii tehnilisi parimaid omadusi kui ka suurepärase välimuse tööstus- ja eriotstarbelistele objektidele.

Kohandatud vastavalt teie vajadustele. Saadaval standardsed kulutõhusad mõõdud või vastavalt vajadusele kohandatud mõõdud.

Lihtne paigaldada. Paigaldamine terasest või betoonist kandepostidele, kasutades WIŚNIOWSKI spetsiaalselt loodud süsteemitarvikuid.OPO 201


OPO 201 segmendid on tööstuslik lahendus, mis on valmistatud 20 x 20 [mm] karbisektsioonidest, mis on läbi keevitatud kuni 40 x 30 [mm] kasti sektsioonide risttaladeni.

Segmentide maksimaalne kõrgus: 2 [m].
Saab paigaldada teras- või tellistest postide külge.OPO 251


OPO 251 segmendid on tööstuslik lahendus, mis on valmistatud 25 x 25 [mm] kasti sektsioonidest, mis on keevitatud 40 x 27 [mm] kasti sektsioonide risttaladega.

Segmentide maksimaalne kõrgus: 2 [m].
Saab paigaldada teras- või tellistest postide külge.OPZ 252


OPZ 252 segmendid on tööstuslik lahendus, mis on valmistatud 25 x 25 [mm] karbisektsioonidest, mis on keevitatud kasti 40 x 40 [mm] karkassi siseküljele.

Segmentide maksimaalne kõrgus: 2,4 [m].
Saab paigaldada teras- või tellistest postide külge.OPZH 253


OPZH 253 segmendid on tööstuslikud segmendid, mis on valmistatud suletud kasti sektsioonidest 25x25 [mm] poolsuletud konstruktsioonis, mis on keevitatud suletud kasti sektsioonidega 40x27 [mm].

Segmentide maksimaalne kõrgus: 2,4 [m].
Saab paigaldada teras- või tellistest postide külge.OPR 25


OPR 25 segmendid on tööstuslikud segmendid, mis on valmistatud ümmargustest torusektsioonidest ø 25 [mm] pooljuhtkonstruktsioonis, mis on keevitatud suletud kasti sektsioonidega 40x27 [mm].

Segmentide maksimaalne kõrgus: 2,4 [m].
Saab paigaldada teras- või tellistest postide külge.OPC 25


OPC 25 segmendid on tööstuslikud segmendid, mis on valmistatud suletud kasti sektsioonidest 25 x 25 [mm] Caro-konstruktsioonis ja poolsuletud konstruktsiooniga, keevitatud suletud kasti sektsioonidesse 40x27 [mm].

Segmentide maksimaalne kõrgus: 2,4 [m].
Saab paigaldada teras- või tellistest postide külge.OP 318


OP 318 segmendid on tööstuslikud segmendid, mis on valmistatud suletud kasti sektsioonidest 18x30 [mm] poolsuletud konstruktsioonis, mis on keevitatud suletud kasti sektsioonidega 40x27 [mm].

Segmentide maksimaalne kõrgus: 2,4 [m].
Saab paigaldada teras- või tellistest postide külge.

PIKAEALISUS

Kõik WIŚNIOWSKI tarasüsteemi elemendid on roostekaitsega, pealmise korrosioonivastase kattega, mis saavutatakse galvaniseerimise ja pulbervärvimisega. See on keemiliselt puhastatud konstruktsiooni kuumtsinkimine, mis tagab WIŚNIOWSKI tarasüsteemi elementide kaitse kümnete aastate jooksul rooste eest.

TÕHUS KAITSE

Tsinkimine on efektiivne majanduslik tehnika nii tootmise kui ka hoolduse osas. WIŚNIOWSKI galvaniseeritud piirded ei vaja aastaid pinna hooldust. Roostekindlus ei tähenda enam kalleid ravimeetodeid nagu traditsiooniliste piirdeaedade puhul. Tsingitud terast võib ringlusse võtta, nii et see ei prügi ega koorma keskkonda.

DUPLEX-SÜSTEEM - Topeltkaitse

DUPLEX-süsteemi tsingitud ja lakiga katted muudavad WIŚNIOWSKI tarade märkimisväärselt pikemaks. Kõigi ilmastikuolude korral näevad WIŚNIOWSKI tarad atraktiivsed. RAL värvipaleti rakendus muudab polüesterkatte värvi valiku lihtsaks.

KINNITATUD IGAL TINGIMUSEL

WIŚNIOWSKI galvaniseerimine vastab Euroopa normile PN-EN ISO 1461, mis tagab galvaniseeritud toodete õige kvaliteedi. Tsingitud kate on vastupidav nii kõrgetele kui ka madalatele temperatuuridele ning ultraviolettkiirgusele, et teraspinda paremini kaitsta.


TEAVE
VÄRVID
Gentian Blue | RAL 5010

Moos Green | RAL 6005

Kivihall | RAL 7030

Antratsiithall | RAL 7016

Valge | RAL 9016Klientidele, kes otsivad mittestandardseid värve, koostasime pulbervärvimiseks 200 RAL värvi pakkumist.