Tegemist on wisniowski.pl eestikeelse demo lehega mis on suunatud panels.com.ee pakkumistele ja reklaamile. Kõik õigused on kaitstud.

SEINAD


Seinu (akendega ühendatud aknad ja akna seinad) kasutatakse büroohoonetes, üldkasutatavates, äri- ja teenindushoonetes, müügisaalides, hotellides, elamutes, spordi- ja puhkerajatistel, pankades ja tootmisettevõtetes.


VÄLIS- JA SISEMINE ALUMIINIUM- JA TERAS SEINAD


Moodullahendused, mis tagavad vaba ruumi jagamise vabaduse

PIIRAMATA VÕIMALUSED

WIŚNIOWSKI fassaadisüsteemid võimaldavad teil kavandada klaasist hoone fassaade. Pakume ka lahendusi mittestandardse kujuga heledate mitmepinnaliste kardinaseinte, katuste, katuseakende ja muude mõõtmetega konstruktsioonide jaoks. Turvaklaasiga klaaside erinevad versioonid kõigis saadaval olevates tüüpides pakuvad piiramatuid paigutusvõimalusi, täites samal ajal kõiki nõutavaid ohutusstandardeid.

RÕÕMUSTATUD TEIE NÕUETELE

Kohandame fassaadid ja katuseaknad investorite ja disainerite individuaalsetele eelistustele. Tehniline büroo pakub kogu vajalikku tehnilist abi alates projekteerimisest, stabiilsuse arvutamisest kuni kuju ja värvi valimiseni kuni projekti elluviimiseni. Kuna meie tooted vastavad rangetele Euroopa standarditele, saab neid kasutada avalikes, investeerimis-, puhke- ja elamutes.

VALGUSTIKUD

WIŚNIOWSKI fassaadikujundus kasutab täielikult ära looduslikku valgust ja laseb teil seda kasutada just nii, nagu soovite. WIŚNIOWSKI fassaadid ja katuseaknad pakuvad kõrgeimaid tiheduse, akustiliste ja soojusisolatsiooni parameetreid, samuti kõrge tugevuse parameetreid, mis võimaldavad ehitada ohutuid klaasist monumentaalseid ehitisi.

TULEOHUTUS

Pakume tooteid, mis vastavad tulekaitsenõuetele ehitusseadusele. Nende sätete täitmiseks kasutame sektsioonide süsteemi, millel on korralik tulekindlus ja mittesüttivad täidised. Valmistame tulekindlusega fassaade ja katuseaknaid, mis piiravad temperatuuri ja tulevoogu vastavalt 15, 30 ja 60 minutit.


ALUMIINIUM SEINAD

VÄLISED alumiiniumseinad


 • alumiiniumist profiilid termilise purunemisega,
 • turvaklaasi või paneeliga täidetud leht,
 • pulbervärvitud alumiiniumraam ja avaraam, mis on värvitud DECOR-i või kilega.
SISEMISED ALUMIINIUM SEINAD


 • alumiiniumist profiilid ilma termilise katkemiseta,
 • sisemiste vaheseinte ehitamiseks.
 • ühe turvaklaasi või paneeliga täidetud leht;
 • pulbervärvitud alumiiniumraam ja avaraam, mis on värvitud DECOR-i või kilega.TERAS SEINADVÄLISTEERIUMI SEINAD

 • termopuruga terasprofiilid,
 • turvaklaasi või paneeliga täidetud leht,
 • terasraam ja avaraam on pulbervärvitud,

TERASES SEINAD ILMA TERMILISE LÕHKU

 • terasprofiilid ilma termilise pausita.
 • ühe turvaklaasi või paneeliga täidetud leht;
 • terasraam ja avaraam on pulbervärvitud,

LISAINFORMATSIOON
Lai värvivalik
Vastates klientide vajadustele ja ideedele, kes ootavad vastupidavat, veetlevat ja originaalset välimust, pakume laia valikut värve. Võimaldame teil seina seina värvi sobitada hoone kõrguse, akende ja viimistluselementidega.

Oma klientidele, kes otsivad alumiiniumist ja terasest seinu unikaalsetes värvides, oleme koostanud pulbervärvimisvõimalused värvidega RAL või RAL MAT STRUCTURE palett .

DECOR maali tehnoloogia võimaldab alumiiniumist valmistatud akna pinnad kohandatud disainilahenduste nagu puit struktuuri. WIŚNIOWSKI alumiiniumist seinad on saadaval ka kilekatetega.