Tegemist on wisniowski.pl eestikeelse demo lehega mis on suunatud panels.com.ee pakkumistele ja reklaamile. Kõik õigused on kaitstud.


Ajam METRO


METRO on uue põlvkonna ajamid. See on võimsa, ilu ja töökindluse harmooniline kombinatsioon, mis on loodud kaasaegseimate tehnoloogiate abil. See on ka WIŚNIOWSKI ja Somfy , juhtiva kodumasinate automatiseerimistoodete ja nutikate juhtimisseadmete tootja Somfy koostöö tulemus . METRO-l on funktsioonid, millel on silmapaistvad tehnilised parameetrid, korpuses, mis on kujundatud vastavalt WIŚNIOWSKI stiilistandarditele.


Lihtne programmeerimine - vedelkristallekraan ja paljud konfigureeritavad parameetrid.

OPTILINE KAITSESÜSTEEM - tagab optimaalse ohutuse, kui takistused ületavad süsteemi seirevälja.

ÜLEKÕIGE PÕHJAKONNA Tuvastamine - ülekoormuskaitsesüsteem peatub ja pöörab uksekardina sulgemise liikumise tagasi, kui alumine serv puutub kokku takistusega.

VAIKNE RÕDUD - uks töötab sujuvalt ja madala müratasemega; väga oluline eelis garaažides, mis asuvad vahetult koduhoonega või magamistubade lähedal.

RTS RF PATH - Somfy uuenduslikul tehnoloogial põhinev suurepärane lahendus, mis võimaldab ajamisüsteemi paigaldada ja laiendada ilma ukse seina konstruktsiooni muutmata. See on ideaalne valik uusehitiste jaoks, aga ka kodu renoveerimiseks või ümberehitamiseks. Intuitiivne programmeerimine ja vedelkristallekraan hõlbustavad tööparameetrite kohandamist ajami funktsioonide optimaalseks konfigureerimiseks.

HÄDAABAKATERJAL - hoiab ukse töövalmis, kui vooluvõrk on väljas.

INTEGREERITUD HÕLGUSTULED

MEHAANILINE ANGURGIVASTANE LUKK - hoiab ukse lukustatuna lukustamata, et vältida volitamata sisenemist.

TOETAB VABATAHTLIKE VÄLISSE VALGUSTUSE ALLIKAT, EG DRIVEWAY Lambid

PULSAR

Pulsar-saatja võimaldab garaažiukse kaugjuhtimist ja kuni 4 erineva seadme programmeerimist. See on valmistatud eriti vastupidavatest materjalidest, mis tagab pika tööea.