Tegemist on wisniowski.pl eestikeelse demo lehega mis on suunatud panels.com.ee pakkumistele ja reklaamile. Kõik õigused on kaitstud.

MOTO ajamMOTO ajam on järjekordne autot, mis - nagu METRO - on koostöö tulemusena Wisniowski ja Somfy , ülemaailmne liider valmistamiseks automaatika toodete ja aruka kontrolli lahendusi koduseks seadmeid.

Suutsime garaažiukse ajami kõik peamised funktsioonid mahutada minimalistlikku ja elegantsesse korpusesse. MOTO ajam tagab usaldusväärse töö funktsioonidega tüüpiline seda tüüpi kettaid. See võimaldab kaugjuhtimist saatjate abil ja võimaldab ühendada fotoelemente, täiendavat välist lampi ja manuaalset juhtnuppu. Tänu varutoiteallika lisamise võimalusele saab ajamit kasutada ka elektrikatkestuse korral.

MOTO ajami kõige olulisemad omadused ja omadused

LIHTSALT programmeerimine - parameetreid on kiire ja lihtne seadistada.

VALMIS KASUTAMIST - ajam on tehases programmeeritud põhifunktsioonidega, see on tööks valmis vähem kui 60 sekundi jooksul pärast paigaldamist.

ÜLEKÕIGE TÕRJE AVASTAMINE - kui ukselehe alumine serv satub takistusse, peatab ajam ukse ja pöörab selle tagurpidi.

RTS RADIO-EDASTAMINE - võimaldab ajami kaugjuhtimist.

INTEGREERITUD VALGUS - energiasäästlik LED-tuli annab parkimiskohas lisavalgust.

FOTOKOLLIDE ÜHENDAMISE VÕIMALUS - süsteem tagab optimaalse kaitse alati, kui fotoelementide vahele ilmub takistus.

VAIK RAUDTEEGA RING - uks kulgeb vaikselt ja sujuvalt, mis on eriti oluline majadega külgnevates garaažides ja magamistubade lähedal.

VARUSTUSveo mehaaniline lukk - lukustab ukse suletud asendisse ja hoiab ära ukse loata avamise.

VALIKULIK HÄDAABAKATSEES - hoiab ukse elektrikatkestuse korral töövalmis.

TÄIENDAVA VÄLISLAMPI ÜHENDAMISE VÕIMALUS

PULSAR

Kahe kanaliga Pulsar RTS saatja võimaldab ust kaugjuhtimisega juhtida ja programmeerida kuni 2 erinevat seadet . See on valmistatud vastupidavatest materjalidest, et tagada usaldusväärne töö paljude aastate jooksul .