Tegemist on wisniowski.pl eestikeelse demo lehega mis on suunatud panels.com.ee pakkumistele ja reklaamile. Kõik õigused on kaitstud.

UniTherm - lisasoojustatud garaažiuks


Uue põlvkonna sektsioongaraažiuksed WISNIOWSKI esindavad enneolematut kvaliteeti, mis põhineb? ainulaadsete tehniliste lahenduste arv. Läbipaistva toote loomiseks pidime pöörduma tagasi sektsiooniukse põhielemendi juurde, mis on PANEEL.


KESTVUS


UniThermi uks vastab rangetele standarditele nii vastupidavuse suhtes tuule ja vee läbitungimisele kui ka õhu läbilaskvuse osas. Need parameetrid mõjutavad ukse eluea pikendamist ja aitavad sellel aastaid visuaalselt silma paista. *

* 20 tuhat tsüklit tähendab 4-päevasel kasutamisel peaaegu 14-aastast tõrgeteta kasutamist.ORIGINAAL INNOVO PANEEL


INNOVO paneel 60mm


Paneeli ristlõige paneeli liigendkattega, mis on paigaldatud uksekardina siseküljele.

TÕHUS TERMISISOLATSIOON


UniThermi uks on loodud vastama energiatõhusa ehitusega seotud nõuetele. UniTherm saab täielikult kasu 60 mm paksuste INNOVO paneelide ja uste tihendussüsteemide soojusisolatsiooni omadustest, et kõrvaldada soojuskaod ukse kardina kõige õhemates punktides ja maksimeerida hoonete energiasäästu. Soojusülekande koefitsient INNOVO paneel on 0,33 W / m 2 K , mis väljendub soojusisolatsiooni omadusega kogu luuk.


FUNKTSIONAALSUS JA OHUTUS
standardina


Ohutu garaažiukse tegemiseks vajalikud individuaalsed süsteemid on teineteisest sõltuvad ja interakteeruvad konkreetsete konstruktsiooniosadega.

Nende hulka kuuluvad paneeli vuukide sisekatted ja turvapidur. Täiuslikult integreeritud ajamissüsteemiga on UniTherm tehnoloogiline eelkäija, mille iga detail näitab kvaliteedi ja ohutuse lahutamatust.

Ajam METRO


METRO on uue põlvkonna ajamid. See on võimsa, ilu ja töökindluse harmooniline kombinatsioon, mis on loodud kaasaegseimate tehnoloogiate abil. See on ka WIŚNIOWSKI ja Somfy , juhtiva kodumasinate automatiseerimistoodete ja nutikate juhtimisseadmete tootja Somfy koostöö tulemus . METRO-l on funktsioonid, millel on silmapaistvad tehnilised parameetrid, korpuses, mis on kujundatud vastavalt WIŚNIOWSKI stiilistandarditele.


Lihtne programmeerimine - vedelkristallekraan ja paljud konfigureeritavad parameetrid.

OPTILINE KAITSESÜSTEEM - tagab optimaalse ohutuse, kui takistused ületavad süsteemi seirevälja.

ÜLEKÕIGE PÕHJAKONNA Tuvastamine - ülekoormuskaitsesüsteem peatub ja pöörab uksekardina sulgemise liikumise tagasi, kui alumine serv puutub kokku takistusega.

VAIKNE RÕDUD - uks töötab sujuvalt ja madala müratasemega; väga oluline eelis garaažides, mis asuvad vahetult koduhoonega või magamistubade lähedal.

RTS RF PATH - Somfy uuenduslikul tehnoloogial põhinev suurepärane lahendus, mis võimaldab ajamisüsteemi paigaldada ja laiendada ilma ukse seina konstruktsiooni muutmata. See on ideaalne valik uusehitiste jaoks, aga ka kodu renoveerimiseks või ümberehitamiseks. Intuitiivne programmeerimine ja vedelkristallekraan hõlbustavad tööparameetrite kohandamist ajami funktsioonide optimaalseks konfigureerimiseks.

HÄDAABAKATERJAL - hoiab ukse töövalmis, kui vooluvõrk on väljas.

INTEGREERITUD HÕLGUSTULED

MEHAANILINE ANGURGIVASTANE LUKK - hoiab ukse lukustatuna lukustamata, et vältida volitamata sisenemist.

TOETAB VABATAHTLIKE VÄLISSE VALGUSTUSE ALLIKAT, EG DRIVEWAY Lambid

PULSAR

Pulsar-saatja võimaldab garaažiukse kaugjuhtimist ja kuni 4 erineva seadme programmeerimist. See on valmistatud eriti vastupidavatest materjalidest, mis tagab pika tööea.

DISAINID

THNILINE INFO

VÄRV


Rikkalik PRIME värvide ja tekstuuride palett võimaldab vabalt kujundada oma valikul ja suurendab iga hoone arhitektuurilist ruumi.

Arvestades klientide vajadusi ja ideid vastupidava, esteetilise ja individuaalse garaažiukse ilme saamiseks, pakume laia värvivalikut, mis sobib välisukse, fassaadi, akende ja muude hoone elementide värviga.

Klientidele, kes otsivad mittestandardseid värve, valmistasime pinnakatteks 200 RAL värvi pakkumist.

anTEAK

anthracite-grey

anthrazitgrau

antracyt-quartz

antracyt

black-ulti-mat

braz-czekoladowy

brusch-schwarzbraun

ciemny-dab

cream-white

dab-bagienny

dab-naturalny

cremeweiss

dab-rustykalny

daglezja

dark-green

earl-platin

fenstergrau

letnia-wisnia

macore

black-cherry

silver

oregon

orzech

sapeli

oak-brown

oak-grey

oak-light

siena-noce

siena-rosso

sienia-pl

silbergrau

umbragrau

white

winchester

oak-alpine

oak-concrete

oak-malt

zloty-dab

Tutvustame 60 mm INNOVO paneelidest (ilma ribideta "G") valmistatud uste spoonide uksekesta viimistlust.

Kuldne tamm ja pähklipruun - paneelid „G” ja „W”


KODU KAASAV 2.0 VÄRVID
HIEARTH

deep-green

fern-green

smoke-green

willow-green

HISTEEL

ciemny-dab

cream-white

dab-bagienny

dab-naturalny

HISTONE

brown-stone

comfort-grey

quartz-grey

warm-stone

HIRUBY

deep-brown

flame-red

modern-maroon

moody-coral

INNOVO 60 mm panel - without ribs "G"


INNOVO 60 mm panel - high ribs "W"Textuurid
sandgrain

silkline

smoothgrain