Tegemist on wisniowski.pl eestikeelse demo lehega mis on suunatud panels.com.ee pakkumistele ja reklaamile. Kõik õigused on kaitstud.

PRIME Black Edition garaažiuks

WIŚNIOWSKI on paljude aastate jooksul olnud toote funktsionaalsuse ja esteetika ühendamise teerajaja. Selle lähenemise viimane tulemus on PRIME Black Edition garaažiuks. See on turul pakutavate hulgas ainulaadne garaažiuks, millel on must siseviimistlus. Elegantne must peaaegu piiramatu lehe esivärvi ja kohandamisvõimalustega võimaldab luua teie vajadustele ja unistustele kohandatud kujunduse.

PRIME - uue põlvkonna sektsioonuksed


Uue põlvkonna WIŚNIOWSKI sektsioongaraažiuksed esindavad enneolematut kvaliteeti, mis põhineb hulgal ainulaadsetel tehnilistel lahendustel. Läbipaistva toote loomiseks pidime pöörduma tagasi sektsiooniukse põhielemendi juurde, olles paneel.


Avastage täiuslikkust


Kujutage ette uue põlvkonna garaažiukse. Uks, mis pole tänaste lahenduste ümberehitamine, vaid moodsa tehnoloogia, kvaliteedi, ohutuse ja disaini tasakaalu otsingu loominguline efekt.

PRIME-uks on see: uuenduslik, täiuslik kõigis detailides ja vastab teie nõudmistele isegi enne, kui saate neid määratleda. See on täielikult varustatud ja automaatne uks, mis muudab teid parimaks iga puldiga tehtud valiku jaoks.

Ole esimene, ole PRIME


PRIME on võrratu ja selle klassikalised disainijooned on vaid vihje sellele, mida uhke nutikalt kujundatud sisustus peidab.

Ole esimene, ole PRIME. Õppige unikaalse PRIME ukse tõelisi eeliseid!

INNOVO originaalpaneel l
ESSENCE


Kavandades ainulaadse lahenduse, mis on PRIME, jõudsime sektsioonukse konstruktsioonisüdamikuni. Meie idee oli saavutada parim võimalik soojustusvõime garaaži sisemuses parima esteetilise efekti ja erakordse kasutamise ohutuse tasemel.

Nii sündis maailma ainulaadne INNOVO paneel. Selle suletud konstruktsioon ja 5 kihti volditud lehtterast hingede juures tagavad konstruktsiooni jäikuse, samas kui hästi isoleerivast 60 mm paksusest vahtmaterjalist täidis koos spetsiaalsete katete ja tihenditega tagab suurepärase soojusisolatsiooni.

See paneelkonstruktsioon võimaldas meil ehitada täiusliku uksekardina, mis muudab PRIME ukse uuenduslikuks tehnoloogiliseks läbimurdeks.


INNOVO paneel 60mm


Paneeli ristlõige paneeli liigendkattega, mis on paigaldatud uksekardina siseküljele.

Täiuslik IGA ÜKSIKASJAL


PRIME on disain, mis keskendub elegantsele ja ajatule lihtsusele, et murda puhtalt funktsionaalne tava, mis on garaažiukses domineerinud. Oleme kavandanud PRIME, pöörates tähelepanu igale detailile, sest täiuslikkus sõltub detailidest.


UUED DISAINI Trendid


PRIME on universaalne esteetika, millel on mugavus, kõrge väärtus ja moodne luksus. Nii määratleb PRIME oma klassis uue kujundusfilosoofia.

PRIME-kujundusel on põhijooned, mida saab iseenesest määratleda kui minimalistlikku - puhtad jooned ja vormi süntees, mis mõlemad kajastavad moodsa arhitektuuri esteetilist hoiakut.

Näib, et PRIME-vorm saab taustaks. Täiusliku sisekujunduse korral ümardab sektsioonuks tipptasemel tehnilisi lahendusi ja viimistlusmaterjalide laia valikut, mis varjavad liikuvaid osi. Iga detail on veatult viimistletud, et kinnitada disainiaja kontseptuaalset järjepidevust ja saada kujunduse absoluutseks põhiolemuseks.OHUTUSE ikoon


PRIME kaotab ohutuse stereotüübid. See ei ole lihtsalt kõrge esteetilise garaažiukse nägemus, vaid see on ka meie turvalisuse eest hoolitsemise peegeldus.

PRIME on otseturbe lähenemisviis turvalisusele ja turvalisusele: oleme tehnoloogiat rakendanud mitte ainult kaitseks, vaid kõigepealt ohtude ennetamiseks. Konstruktsiooniosade ja mehhanismide arvukad täiustatud turvasüsteemid aitavad kaitsta kõiki kasutajaid ja muudavad teie kodu turvalisemaks.

Täielikult integreeritud ajamissüsteemiga PRIME on tehnoloogiline eelkäija, mille iga detail näitab kvaliteedi ja ohutuse lahutamatust.


OHUTUSE uus määratlus


Ohutud garaažiuksed loovad üksikud süsteemid on üksteisest sõltuvad ja interakteeruvad konkreetsete konstruktsiooniosadega. Nende hulka kuuluvad muu hulgas fikseeritud juhtkatted, liikuvad rullkatted, integreeritud vedruvõlli kate, võlli külgmised ja vedrukatted, samuti paneeli liitekohtade sisemised katted.


Revolutsiooniline isolatsioon


Soojusisolatsioon paneb PRIME silma paistma ja kvalifitseeruma ukse toodete hulka, mida soovitatakse kasutada energiasäästlikes või isegi passiivsetes hoonetes. PRIME vastab vajadusele saada maksimaalne energiakasutus ja hoonete minimeeritud soojuskaod.

Selle jõudluse saavutamiseks garaažiuksel oli vaja madalaimat saavutatavat soojusülekandetegurit.

PRIME saab täielikult kasu INNOVO paneelide ja PRIME tihendussüsteemide soojusisolatsiooni omadustest, et välistada soojuskaod ukse kardina kõige õhemates punktides.
Kroon argumendid TÕHUS isolatsioon


INNOVO paneeli U-indeks on 0,33 W / m 2 K, mis tähendab kogu ukse soojusisolatsiooni jõudlust. Uus paneel, uksekardina topelt ülemised ja alumised tihendid ja paneeli vuugikaaned aitasid meil saavutada suurepärase soojusülekandeteguri.

Ajam METRO


METRO on uue põlvkonna ajamid. See on võimsa, ilu ja töökindluse harmooniline kombinatsioon, mis on loodud kaasaegseimate tehnoloogiate abil. See on ka WIŚNIOWSKI ja Somfy , juhtiva kodumasinate automatiseerimistoodete ja nutikate juhtimisseadmete tootja Somfy koostöö tulemus . METRO-l on funktsioonid, millel on silmapaistvad tehnilised parameetrid, korpuses, mis on kujundatud vastavalt WIŚNIOWSKI stiilistandarditele.


Lihtne programmeerimine - vedelkristallekraan ja paljud konfigureeritavad parameetrid.

OPTILINE KAITSESÜSTEEM - tagab optimaalse ohutuse, kui takistused ületavad süsteemi seirevälja.

ÜLEKÕIGE PÕHJAKONNA Tuvastamine - ülekoormuskaitsesüsteem peatub ja pöörab uksekardina sulgemise liikumise tagasi, kui alumine serv puutub kokku takistusega.

VAIKNE RÕDUD - uks töötab sujuvalt ja madala müratasemega; väga oluline eelis garaažides, mis asuvad vahetult koduhoonega või magamistubade lähedal.

RTS RF PATH - Somfy uuenduslikul tehnoloogial põhinev suurepärane lahendus, mis võimaldab ajamisüsteemi paigaldada ja laiendada ilma ukse seina konstruktsiooni muutmata. See on ideaalne valik uusehitiste jaoks, aga ka kodu renoveerimiseks või ümberehitamiseks. Intuitiivne programmeerimine ja vedelkristallekraan hõlbustavad tööparameetrite kohandamist ajami funktsioonide optimaalseks konfigureerimiseks.

HÄDAABAKATERJAL - hoiab ukse töövalmis, kui vooluvõrk on väljas.

INTEGREERITUD HÕLGUSTULED

MEHAANILINE ANGURGIVASTANE LUKK - hoiab ukse lukustatuna lukustamata, et vältida volitamata sisenemist.

TOETAB VABATAHTLIKE VÄLISSE VALGUSTUSE ALLIKAT, EG DRIVEWAY Lambid

PULSAR

Pulsar-saatja võimaldab garaažiukse kaugjuhtimist ja kuni 4 erineva seadme programmeerimist. See on valmistatud eriti vastupidavatest materjalidest, mis tagab pika tööea.

DISAINID
TEAVE

VÄRV


Rikkalik PRIME värvide ja tekstuuride palett võimaldab vabalt kujundada oma valikul ja suurendab iga hoone arhitektuurilist ruumi.

Arvestades klientide vajadusi ja ideid vastupidava, esteetilise ja individuaalse garaažiukse ilme saamiseks, pakume laia värvivalikut, mis sobib välisukse, fassaadi, akende ja muude hoone elementide värviga.

Klientidele, kes otsivad mittestandardseid värve, valmistasime pinnakatteks 200 RAL värvi pakkumist.

anTEAK

anthracite-grey

anthrazitgrau

antracyt-quartz

antracyt

black-ulti-mat

braz-czekoladowy

brusch-schwarzbraun

ciemny-dab

cream-white

dab-bagienny

dab-naturalny

cremeweiss

dab-rustykalny

daglezja

dark-green

earl-platin

fenstergrau

letnia-wisnia

macore

black-cherry

silver

oregon

orzech

sapeli

oak-brown

oak-grey

oak-light

siena-noce

siena-rosso

sienia-pl

silbergrau

umbragrau

white

winchester

oak-alpine

oak-concrete

oak-malt

zloty-dab

Tutvustame 60 mm INNOVO paneelidest (ilma ribideta "G") valmistatud uste spoonide uksekesta viimistlust.

Kuldne tamm ja pähklipruun - paneelid „G” ja „W”


KODU KAASAV 2.0 VÄRVID
HIEARTH

deep-green

fern-green

smoke-green

willow-green

HISTEEL

ciemny-dab

cream-white

dab-bagienny

dab-naturalny

HISTONE

brown-stone

comfort-grey

quartz-grey

warm-stone

HIRUBY

deep-brown

flame-red

modern-maroon

moody-coral

INNOVO 60 mm panel - without ribs "G"


INNOVO 60 mm panel - high ribs "W"Textuurid
sandgrain

silkline

smoothgrain

KOKKUVÕTTE MÕÕTMED


WIŚNIOWSKI® sektsioongaraažiukse korrektseks valimiseks ja kokkupanekuks on vaja montaažimõõtmeid ja nende tähistust.

S o - avalaius, tellimismõõt

S j - sissepääsu vaba laius, kui uks on paigaldatud

H o - avakõrgus, tellimismõõt

H j - sissesõidutee vaba kõrgus, kui uks on paigaldatud

N - nõutav minimaalne esikõrgus

W 1 - nõutav minimaalne külgpind

W 2 - vajalik minimaalne külgpind

E - minimaalne garaažisügavus vaba ruumi all lae all

L s - veorööpa pikkus


S j S o - 40 [mm]
H j H o - 100 [mm]
N min 200 [mm] 1
W 1 min , W 2 min 160 [mm]
E min L s + 410 [mm]
L s 2900 [mm] lub 3500 [mm]
(1) - Ukse kõrgusel 2200 [mm] N min on 220 [mm].Väravad, uksed, piirdeaiad
ÜHES DISAINIS


WISNIOWSKI kodu Inclusive ühendab ühte stiilset väravate, uste ja piirdeaedade rida. See on näide projekteerimisest, mille eesmärk on kasutatava ruumi ühtlus. See inspireerib, loob ja seab suundumusi, mille disain põhineb suurepärasel jõudlusel ja ainulaadsel välimusel.

Kollektsioonis on uue põlvkonna sektsioongaraažiuksed PRIME, mis on stiili ja ohutuse sünonüüm. Nende võrratu kvaliteet ja rafineeritud vormi lihtsus täiendavad kollektsiooni ja on esteetilise meistriteosena.