Tegemist on wisniowski.pl eestikeelse demo lehega mis on suunatud panels.com.ee pakkumistele ja reklaamile. Kõik õigused on kaitstud.

Renoveerimislahendused

Renoveerimise eesmärk on praeguse hoone funktsionaalsuse kohandamine selle kasutajate vajadustele. Renoveerimise eesmärk on tavaliselt hoone esteetilise kvaliteedi parandamine.

Meie renoveerimislahendused võimaldavad teil garaaži avasse paigaldada sektsioonidest garaažiuksed, sõltumata ehitustingimustest, isegi kui hoonel puudub sillutus- või külgminek. Parandage oma renoveerimislahendustega oma garaaži funktsionaalsust ja ilmet.UniPro RenoSystem


UniPro RenoSystem on meie vastus vajadustele mõeldud ehitiste renoveerimine.

Konstruktsioon on valmistatud ukseraamidest, mis on kohandatud paigaldamiseks avadesse ilma silluse või küljeta või ebaühtlase seinapinnaga. See konstruktsioon koosneb ukselehega samas värvitoonis fassaadisüsteemist, mis tagab suurepärase väljanägemise, ilma et oleks vaja täiendavaid viimistlustöid.

RenoSystem lahendab palju võimalikke probleeme, mis võivad tekkida asendamine garaažiukse. Konstruktsioon paigaldatakse otse olemasolevatele pindadele nurgavarraste süsteemiga, mis koos fastsipaneelidega võtab üle puuduvate seinaelementide funktsionaalsuse.
RenoSystem - PAIGALDUSVÕIMALUSEDPaigaldamine ava taha - fassiidpaneel ava taha

Paigaldamine avasse - fastsipaneel avausse

Paigaldamine avasse - fastsipaneel avause ette

OSA UJADE PAIGALDAMISE KONSTRUKTSIOON


See on kaasaegne ja funktsionaalne lahendus, mis võimaldab paigaldada sektsioongaraažiuksed sõltumata teie garaaži ehitustingimustest. See toimib raamistikuna ja asendab puuduvad silluse elemendid või külgpinna, kuhu garaažiukse konstruktsioonielemendid on paigaldatud.

Konstruktsioon on valmistatud korrosioonikindlast galvaniseeritud terasest ja kuna ukseavas saab kasutada fassaadipaneele, säilitab garaaži sissepääs suurepärase välimuse.

RENOVEERIMISFASSIIA PANEELID


Garaažiukse asendamine võib garaažiukse avaust kahjustada

Ukselehe värvile vastavaid fastsipaneele saab kasutada kahjustuste või mõne vähem ahvatleva ehitise tunnuse katmiseks.

RENOVEERIME paneele


See lahendus võimaldab hoone esiosa sobitada garaažiuksekardina kujundusega.

Ideaalne lahendus mitme autoga garaažide omanikele, kes hindavad hoonete ühtset stiili koos garaažiga, mis on integreeritud hoone konstruktsiooniga.

UniPro Nano80


UniPro Nano80 disain kohandati hoone tehnoloogia, kus väike silluse takistab paigaldamine automaatse garaažiuks.

Tänu spetsiaalsele rööpaprofiilile saab UniPro Nano80 automaatse garaažiukse paigaldada ka kõigest 80 mm kõrgustele sillustele , suurendades garaažikasutajate mugavust. Mitmekesised kujundused ja lai värvipalett võimaldavad teil garaažiukse sobitada nii traditsiooniliste kui ka tänapäevaste hoonetega.