English Estonian

Kontorid

Kontori jaoks ideaalse põranda valimine võib olla keeruline, sest arvesse peab võtma mitmeid erinevaid kriteeriume. Põrandakatete valik on tähtis otsus, mis mõjutab teie töökoha atmosfääri ja jätab esmamulje teie ettevõttest. Põrand ei aita mitte kaasa ainult kontori heale väljanägemisele, vaid peab vastama ka mugavusele ja funktsionaalsusele.

Fortelock Decor on meie vinüül kattega PVC põrandaplaatide tootesarja uusim toode. Vinüülpõrandakate on ärivaldkonnas populaarne valik, kuna see põrand on vastupidav erinevatele kahjustustele. Fortelock Decor on saadaval erinevates värvides ja disainides, mis aitavad teil oma kontorile stiilse ilme anda. Plaatide mürasummutusomadused aitavad teil luua vaikse ja rahuliku töökoha, kus kõik saavad keskenduda oma tööülesannetele. Lisaks on PVC-plaatide puhastamine ja hooldamine väga lihtne.

Kasutage Fortelock Decori vinüülplaate kontorites, nõupidamis- ja ooteruumides, koridorides ja treppidel, et teie töötajad tunneksid end oma töökohal hästi ja oleksid rahul oma töökeskkonnaga. Fortelocki PVC-plaatide paigaldamine on äärmiselt lihtne ja kiire, ning miks mitte renoveerida ühiseid ruume terve meeskonnaga.

Nõuanne

Määratlege külastajatele mõeldud ala teistsuguse kujunduse abil. Kõiki plaate on võimalik omavahel ühendada.

Fortelock Decor plaatide eelised