English Estonian

Põrandad töökodades ja masinaruumides

Valige oma kodu jaoks põrand mitte ainult mõistusega, vaid ka südamega. Põranda valikul ei piisa mitte ainult selle funktsionaalsusest ja kasulikkusest, vaid ka mugavus mängib tohutut rolli. Isegi kui tegu on ainult majapidamisruumiga, looge keskkond, kus tunnete end mugavalt ja naasete sinna hea meelega.

Töökodade, tööruumide või katlaruumide jaoks peate valima põranda, mis on vastupidav igapäevastele koormustele, pinnaveele ja võimalikele kemikaalidele.

Kui vajate pesuruumile põrandat, mõelge põranda omadustele, pidades silmas vastupidavust pesuvahenditele, mis võivad põhjustada põrandakatte värvuse muutumist, pesumasinast väljavoolavat vett või kuidas vältida tsentrifuugimise ajal tekkivat vibratsiooni levikut. Plaatide all olev õhuvoolusüsteem hoiab ära põranda alla tekkivat niiskust. Seetõttu ei pea te muretsema ohtliku hallituse pärast.

Valige libisemisvastase kaitsega põrand ja garanteerige endale suurem turvalisuse tunne. Fortelock Light PVC-plaatide läbimõeldud disain tagab, et teil on tööpõrand, mida saate usaldada ja mis kestab kaua.

Nõuanne

Kas elate üürikorteris ja praegune põrand ei vasta teie ootustele? Paigaldage iselukustuvad põrandaplaadid, ning kolides saate need lahti võtta ja endaga kaasa võtta. Algset põrandat ei ole vajalik renoveerida.

PVC-põrandaplaatide eelised