English Estonian

Garaažide põrandad

Isegi tavalise garaaži põrandale kehtivad vastupidavuse, hooldamise ja funktsionaalsuse erinõuded. Pole vahet, kas kasutate garaaži auto või mootorratta parkimiseks või aiatarvikute, rehvide ja muude vajalike asjade hoidmiseks.

Nii renoveerimisel kui ka uusehituse puhul ei ole oluline mitte ainult põranda vastupidavus suurtele koormustele, vaid peab võtma ka arvesse, et põrandale võib tilkuda masinavedelikke. Kütus ja nafta võivad põranda välimust ja omadusi rikkuda. Fortelock Industry ja Fortelock Light PVC põrandaplaate saab siin kasutada tänu tugevale koostiselt ja struktuurilt ühetaolisele 100% PVC kihile, mis on väga vastupidav kemikaalidele, hõõrdumistele ja pinnaveele.

Kas sa teadsid?

Kui teie garaaži põrand kipub kõrge põhjavee tõttu olema niiske, hindate plaatide all olevat äravoolukanalite süsteemi. Tänu sellele võite olla kindel, et teie põrand on õhku läbilaskev ning põrandale ega seintele ei teki hallitust.

Nõuanne

Sõidu- seisu- ja pidurdusalad kannatavad suure koormuse all, millele tuleb tähelepanu pöörata. Nendes kohtades soovitame kasutada liimi, et põrand oleks veelgi vastupidavam.

PVC-põrandaplaatide eelised